Asus Notebook Camera Ters Gösteriyor [ÇÖZÜLDÜ]

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mercan tesekkur ederım ve arkadaslar dedıklerını aynen yapın evrenselı tıklamadan once mutlaka ctrl f yapınca surucunun ustune geldıgınden emın olun gelmeden kayt etmeyın dedıgını yaparsanı oluyor ben yaptım oldu cok teskler mercan kardess

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mercan kardesim cok tesekkürler bu kadar sey yazmıssın Alah razı olsun ben senin dediklerinin aynısını yaptım oldu emegine saglık kardesim selamlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
işe yaradı tsk ler... anlatılan gıbı yapın arkadaslar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
WepcamCamera_Chicony_CNF_9085_WIN7_64_061005200300 ilacınız budur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dediklerini aynen yaptım teşekkürle bilgisayarım düzeldi...........

mwm_mercan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kaçırdığınız bazı noktalar olabilir. Dikkatli bir şekilde yaparsanız kesin sonuç alabilirsiniz. İndirdiğiniz driverin doğru oldugunada dikkat edin.

ikspi

Profesör
Reaksiyon puanı
27
çok yaşanan bi sorun asusta, sitesinden güncel sürücüsünü kur düzelir büyük ihtimal.

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
nj26r.png

Kamera ayarlarından "Vertical" işaretli değilse işaretleyin düzelir
bebis.gif

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mercan ben donanım kimliği olarak değiştirdim ama bana farklı adres çıktı senin gibi http li değil ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ctrl + f de yapistirib aradigimda bir cok driver buluyor örneğin 5130 nerdeyse onları peki bunların içinden hangisini seçmeliyim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Öncelikle Driver içerisinde inf yok. Sürücü Windows 7 ile otomatik yükleniyor pid numarasıda yok. ASUS K52F modeller için sitede 4 web cam driver var vs vs. bu Asus patates bir makine.

by_eglacier

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kaç senedir uğraşıyoruz çözümünü bulamadık. teşekkürler mercan.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
"HKR,DefaultSettings,Flip,0x00010001,0 - and - HKR,Settings,Flip,0x00010001,0". yazınca oluyo denedım oldu ama dosya sys dosyası ınf degıl tesekkurler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
asus laptop web camersı ters gösteriyor nasıl ayar yapabılırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blushing::blushing:merhaba arkadaşlar bebende de aynı sorun var 'ASUS K52F' laptop aldım we kamerası ters gösteriyor çok uğraştım ama çözüm bulamamdım

ersin1971

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla ben kamerayı ekranda bulunan 6 vidayı söküp ters çevirip yapıştırdım sorunu kökten çözdüm.kablosunu yapışkanından hafifçe çekerek uzatabiliyorsunuz.hizalamanıza dikkat edin sadece :)

escape-e

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yazı biraz eski olabilir ama benim gibi google aramadan gelenler için; sorunu şu videodan çözdüm. arayanlara belki yardımım dokunur.