Asus Laptop tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Kaan4892

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar herkese ben yazılım mühendisliği okuyorum ve hemen bozulmayacak uzun ömürlü hem oyun performansı hem kodlamalar için sağlam laptop arıyorum 2 önerim var bunları daha çok düşünüyorum kararsız kaldım vm ve vs modelleri arasındaki farkı söyleyebilir misiniz teşekkürler şimdiden.

1. seçeneğim(ki en çok düşündüğüm bilgisayar): Asus Gl702vm-gc156t İ7-7700hq 16gb 1tb 256gb Ssd 6gb Gtx1060 17.3 - n11.com

2.seçeneğim(fiyatı yüksek değer mi bilmiyorum): Asus Gl502vs-fy323t I7-7700hq 16gb 1tb+256gb Ssd 8gb Gtx1070 W10 - n11.com

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Asus'un ısınma konusunda fanlarının çok güçlü olduğunu, sağlam bir laptop olduğunu duydum fakat;
Oyun oynayacağım diyorsan işler biraz değişiyor.MSI, bütçem yetmez diyorsan fiyat/performans olarak MONSTER önerimdir.
Abra a5 serisinden v9.2 ler iyi.i7, SSD li HDD li 16GB Ramli alırsın.GTX 1050 Ti ile oyununu High'ta en az 60 FPS oynarsın.

Kaan4892

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asus'un ısınma konusunda fanlarının çok güçlü olduğunu, sağlam bir laptop olduğunu duydum fakat;
Oyun oynayacağım diyorsan işler biraz değişiyor.MSI, bütçem yetmez diyorsan fiyat/performans olarak MONSTER önerimdir.
Abra a5 serisinden v9.2 ler iyi.i7, SSD li HDD li 16GB Ramli alırsın.GTX 1050 Ti ile oyununu High'ta en az 60 FPS oynarsın.
monsteri iyi diye aldım ancak servisi berbat aradığımda açan yoktu cevap vermiyolardı devamlı mavi ekran hatasıyla karşılaşan kullanıcılarla karşılaştım ve iade ettim bu yüzden düşünmüyorum monster almayı sadece asusa veya msı ya yöneldim fikriniz varmı üstteki attığım linklerle ilgili

ICTR

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Ben Asus'un Republic of Gamers serisini kullanıyorum. GTX 960M serisi. Çok memnunum. Belirttiğin makineler de çok güzel. Bütçene uygun olanı gözün kapalı alabilirsin.

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
monsteri iyi diye aldım ancak servisi berbat aradığımda açan yoktu cevap vermiyolardı devamlı mavi ekran hatasıyla karşılaşan kullanıcılarla karşılaştım ve iade ettim bu yüzden düşünmüyorum monster almayı sadece asusa veya msı ya yöneldim fikriniz varmı üstteki attığım linklerle ilgili
2.Link direk Anasayfaya yönlendiriyor fakat; yazısını okuduğum ve farklı sitelerde modeli açtım.
Ektan kartı olarak oyunlarda ciddi üstünlük sağlayacağı için 2.Si tavsiyemdir.8 GB GTX 1070, 6GB GTX 1060'tan üstün bir karttır.

Kaan4892

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2.Link direk Anasayfaya yönlendiriyor fakat; yazısını okuduğum ve farklı sitelerde modeli açtım.
Ektan kartı olarak oyunlarda ciddi üstünlük sağlayacağı için 2.Si tavsiyemdir.8 GB GTX 1070, 6GB GTX 1060'tan üstün bir karttır.
doğru diyosunuz ama fiyatı uçuk geldi şahsen sadece oyun için değil iş için de şart olacak tabiiki

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
doğru diyosunuz ama fiyatı uçuk geldi şahsen sadece oyun için değil iş için de şart olacak tabiiki
2'si arasında kararsız kaldım dediğiniz için 2.Sini tavsiye ettim.İş olarak tabii ki ilk seçeneği almanız bir şey kaybettirmez.
Bunu en az 720P ile izleyin bilgilenin.Kartlar arasındaki ısı değişimi, FPS artışı-düşüşü'nü detaylı gösteriyor.