Asus Laptop Garanti Servis

Yiğit Sargın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar dostlar. Cahilliğimi mazur görün

Asus laptoba sahibim. Alalı 1,5 sene oldu. Servise göndermek istiyorum. Aklımda Birkaç Soru var?

1-) Daha önceden Asus servisi ile bir deneyimi olan var mı ? Ekşi sözlükte yerin dibine sokmuşlar servisi.

2-) Laptobun içini tozlardan temizleyip termal macun yenilemesi yaparlar mı ?

3-) Laptobun kasasında birkaç çzik ve çarpadan oluşan bereler var. Bu bereleri düzeltirler mi ? Kasa değişimi yaparlar mı ?

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Selamlar dostlar. Cahilliğimi mazur görün

Asus laptoba sahibim. Alalı 1,5 sene oldu. Servise göndermek istiyorum. Aklımda Birkaç Soru var?

1-) Daha önceden Asus servisi ile bir deneyimi olan var mı ? Ekşi sözlükte yerin dibine sokmuşlar servisi.

2-) Laptobun içini tozlardan temizleyip termal macun yenilemesi yaparlar mı ?

3-) Laptobun kasasında birkaç çzik ve çarpadan oluşan bereler var. Bu bereleri düzeltirler mi ? Kasa değişimi yaparlar mı ?

1- İnternette bende çok şey okuyorum eğer onlar bu servislerin %100'ü olsaydı kimse servise hiç bir ürününü göndermezdi. Bende bir olay okudum izledim daha doğrusu servisle bir problem yaşanmış sonunda Asus sıfır cihaz vermişti.
2- Sen belirtmen gerekli cihazımın bakımlarının yapılmasını istiyorum diye özellikle belirt bence. Ayrıntılı olarak
3. Kasa değişimi yapacaklarını maalesef sanmıyorum.

Yiğit Sargın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
1- İnternette bende çok şey okuyorum eğer onlar bu servislerin %100'ü olsaydı kimse servise hiç bir ürününü göndermezdi. Bende bir olay okudum izledim daha doğrusu servisle bir problem yaşanmış sonunda Asus sıfır cihaz vermişti.
2- Sen belirtmen gerekli cihazımın bakımlarının yapılmasını istiyorum diye özellikle belirt bence. Ayrıntılı olarak
3. Kasa değişimi yapacaklarını maalesef sanmıyorum.
Teşekkürler :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,126
kasa ellerinde kalırsa ki garanti dışı ilan edebilirler yada kimin elinde kaldıysa ona kaçabilir ama müşteri memnuniyeti için kasa değişimi yapar belki...