Bu konuyu okuyanlar

kemalcanaktuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
U serileri batarya omru acisindan daha uzundur hq serileri ise tamamiyle performans odaklidir sizin ne tercih ediceginiz onemli. Oyun mu uzun batarya mi

Reosoft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
U serileri batarya omru acisindan daha uzundur hq serileri ise tamamiyle performans odaklidir sizin ne tercih ediceginiz onemli. Oyun mu uzun batarya mi
Oyun amaçlı alıyorum. Batarya ne kadar gidiyor benim için pek sorun değil. Birde hangisi beni kaç yıl götürür?

kemalcanaktuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Acikcasi ikiside uzun zaman goturmez. 940m ve 940mx giris seviyesi sayilabilecek kartlardir fakat son oyunlarda oldukca zayif kalmaktadir. Ornegin watch dogs2 gibi. Butcenizi biraz zorlayıp en az gtx960m almanizi oneririm ki bu kart bile artik eskidi ama 940m ve 940mx e gore kat katta iyidir

Reosoft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son nesil oyunları oynamayı düşünmüyorum. Oynucağım oyunlar Cs:Go, LoL, Payday2, Ark. Bu tür oyunlar, Msi almayı düşünüyorum ama size de sorayım dedim. Bu fiyata daha iyisini bulabilir miyim?

kemalcanaktuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Ben kesinlikle msi oneriyorum. Ama msi olan freedos yani isletim sistemi yok bilginiz olsun.

kemalcanaktuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Windowsun sitesinden indirebilirsiniz fakat onu etkinlestirmek icin kingui gibi sitelerden 100 TL civarina etkinlestirmek icin kod alabilirsiniz. Gerci bayadir uzagim bu tur konulara ama bi aralar oyleydi:)

Draker

Doçent
Reaksiyon puanı
60
Asus'daki U serisi işlemci, ultrabook'lar için tasarlamış ve daha uzun pil ömrü için performansı kırpılmış bir model. MSI'daki i5 işlemci çok daha iyi. Passmark sonuçları:

i5-6300HQ = 6032

i5-7200U = 4703