Asus K550LN Hakkında Yorumlarınız Nedir

Bu konuyu okuyanlar

HelpPls

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Link bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. Pes 2015 ve Gta 5 gibi oyunları kaldırır mı sizce? Günlük kullanımda ve oyunlarda performansı nasıl olur?

FBK

Doçent
Reaksiyon puanı
7
gta 5 çok zor, minimumda belki oynatır. pes 2015'i çok rahat oynayabilirsiniz.

HelpPls

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2000 TL civarı Gta 5 i kaldırabilecek laptop öneriniz varmı?

HelpPls

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkes bu bilgisayarı öneriyor nedense :)
Ebrar bilgisayar güvenilir bir yer mi sizce? Ben sadece vatan pc, teknosa, media markt gibi yerlere güveniyorum.

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Herkes bu bilgisayarı öneriyor nedense :)
Ebrar bilgisayar güvenilir bir yer mi sizce? Ben sadece vatan pc, teknosa, media markt gibi yerlere güveniyorum.

Bu fiyata alabileceğin en performanslı özellikle oyunlar için en iyi cihaz. Ebrar bilgisayardan daha önce alışveriş yapmadım ama çoğu kişi yapıyor güvenmiyorsanız başka yerlerden de alabilirsiniz çoğu alışveriş sitesi ürünü sağlamakta.

FBK

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Bu fiyata alabileceğin en performanslı özellikle oyunlar için en iyi cihaz. Ebrar bilgisayardan daha önce alışveriş yapmadım ama çoğu kişi yapıyor güvenmiyorsanız başka yerlerden de alabilirsiniz çoğu alışveriş sitesi ürünü sağlamakta.

bu cihazda bile çok zor. düşük detaylarda belki oynayabilir.

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
bu cihazda bile çok zor. düşük detaylarda belki oynayabilir.
Ultrada veya High olarak oynayacak diye bir kaide yok asus x550jk donanımı bu fiyata gayet iyi gtx 850m ekran kartı ile Gta 5'i oynar.
Yüksek ayarlarda oynamak gibi bir niyeti varsa bütçeyi arttırıp iyi bir oyun bilgisayarı alır.