Asus, Asus ROG Phone 3'ü tanıttı!

Bu konuyu okuyanlar

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
asus-rog-phone-3-tanitildi-iste-ozellikleri-ve-fiyati1-1.png

Asus, yeni oyuncu telefonu Asus ROG Phone 3'ü tanıttı.

Asus ROG Phone 3'ün özellikleri
Boyutlar ve ağırlık: 171 x 78 x 9.85 mm / 240 gr
Ekran: 6.59 inç, 1080 x 2340 px, AMOLED ekran, Full Plus HD ve 144 Hz tazeleme oranı
Ekran formatı: 19.5:9
Ekran koruması: Corning Gorilla Glass 6
Güvenlik: Ekran altı parmak izi okuyucusu
İşlemci: Snapdragon 865 Plus (1×3.09 GHz Kryo 585 Prime, 3×2.42 GHz Kryo 585 Gold & 4×1.8 GHz Kryo 585 Silver)
Grafik birimi: Adreno 650
Depolama – RAM: 128 GB / 256 GB / 512 GB, 12 GB RAM / 16 GB RAM
Ana kamera kurulumu: 64 Megapiksel, 13 Megapiksel, Makro kamera
Ön kamera: 24 Megapiksel
Batarya: 6000 mAh ve 30 Watt hızlı şarj
İşletim sistemi: Android 10
Diğer özellikler: UFS 3.0

Fiyat:
Asus ROG Phone 3, 670 dolar fiyatı ile satışa sunulacak.

:: Asus ROG Phone 3, özellikleri ve fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Kaynak:https://shiftdelete.net/asus-rog-phone-3-tanitildi-iste-ozellikleri-ve-fiyati

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Bu telefonlar prestij için itibar için çıkarılan telefonlar :) Almak için aşırı mı aşırı fiyat çekerler yine de ayfon kadar pahalı olur mu bilmem :p

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Bu telefonlar prestij için itibar için çıkarılan telefonlar :) Almak için aşırı mı aşırı fiyat çekerler yine de ayfon kadar pahalı olur mu bilmem :p
Aslında fiyatları en yüksek iphone/samsung amiralleri kadar da yüksek değil. Sanırsam rog 3 yaklaşık 700$‘a satılıyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
En alınabilir cihaz. S20 Ultradan kat be kat daha alınabilir.
Adam gibi soğutma sistemi var. Aksesuar desteği var. Ekranı günümüz standartlarını fazlasıyla karşılıyor. (tazeleme hızı olarak en iyisi zaten ) Pili mükemmel. Kamera sensörı muhtemeln IMX686 ki bu sensör de gayet yeterli.
S20 Ultra vb cihazların öne geçtiği teke nokta kamera sensörü olur kaldı ki 670 dolar verdikten sonra alacağım herhangi bir dslr kamera o kameraları silindir gibi ezer geçer

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Asus son yıllarda çok güzel işler yapıyor, bilgisayar ürünlerinde kendini kanıtlamıştı zaten ama mobilde bu kadar iddia sahibi olabilmek firmanın büyüklüğüne delildir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Asus son yıllarda çok güzel işler yapıyor, bilgisayar ürünlerinde kendini kanıtlamıştı zaten ama mobilde bu kadar iddia sahibi olabilmek firmanın büyüklüğüne delildir.
Bu rog serisi devam ederse gelecekte listemde. Xperia 1 serisi, Apple'ın pro maxleri bir de bu seri.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben bu telefonunu çok beğenmiştim ama yok ülkemizde...;

Ekli dosyayı görüntüle 109796
Ben alacak olsam Türkiye'den almazdım zaten.
Önce S4 Mini aldım garantili. Sonra S7 aldım samsung mağazasından garantili. Sonra OP5T aldım ithalatçı garantili şimdi 7T kullanıyorum garantisiz. Bir sonraki cihazım da büyük konuşmak istemem ama garantisiz olacak.

Türkiye cehenneminde bir telefon için %100 vergi veremem kimse kusura bakmasın. Türkiye fakire cehennemdir. 500 dolarlık cihaz alana şımarık muamelesi yapılması, ne gerek var denilmesinden tiksindim.

Bundan sonra mümkün olan bütün cihazlarımı yurt dışından alacağım, telefon, bilgisayar, kamera vb herşeyi yurt dışından garantisiz alacağım bozulursa bir tane daha alırım aynı hesaba gelir. Zaten telefon dışındakilerin ülkede 1 yıl garantisiz oluyor.

Zalim devlet zenginden toplayamadığı vergi için fakirin boğazını vergiyle sıkıyor.

Asgari ücretliye telefon haram olmuş. Asgari ücret 2500 TL. 2500 TL'ye Snapdragon 675'li orta segment TCL Plex var. 2000 TL altı, bir iki cihaz istisna katıksız, kemiksiz çöp oğlu çöp.
Hobiye para yok, elektroniğe para yok, kaliteli yiyecek yok varsa da dvamlılık gtirilemeyecek kadar pahalı.

Saydığım 3 tane pahalı amiral serisine bakma. Sadece hayal ediyorum. Hayal kurmak güzeldir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Zengin fakir fark etmeksizin şark kurnazlığı yapıp vergiden kaçanlar yüzünden devlet alamadığı vergiyi tüketim ürünlerine koyma yoluna gidiyor ve sen ben biz gibi insanlar mağdur oluyor; işi ile, hobisi ile, zevkleri ile, geleceği ile rahat uğraşamıyor.
Devlet büyük şirketlerin vergisini siliyor çıkmadı mı ortaya bir sürü şirketin vergisini sildiği.

Benim etim belli budum belli. Ben vergi kaçırsam maliye evimi, barkımı alır beni sokağa atar. Banane ya banane? Niye herşeyde bu kadar vergi var?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Rant olayı ve yandaşlık zaten memleketin kanayan yarası. Bunların üstüne zaten bir de bu şark kurnazı vatandaşlar ek olunca hepten menem bir durum moruk. Neden bu kadar vergi var diye kendimi yediğim oluyor.
Bir de savunuyorlar fiyatları. O kadar pahalı telefon neyinizee diyorlar.