Donanım Asus anakart ve ekran kartlarında Hepsiburada %15 ek indirim

Dora

www.ecrindora.com
Yönetici
Super Moderator
Hepsiburada gibi platformun 0 kazanç kampanyası yapması hele ki SDN ile ortak olarak harika bir şey. Doların tavan yaptığı bu günlerde harika bir haber.

Zxcvbm

Asistan
Daha bu gün 150 tl üzeri 30 lira indirim verdiler ama bunu kapsıyor mu bilmiyorum

Edit: denedim ama bende kendimde olan hediye çekimi seçiyor direkt :D

Son düzenleme:
Ben Almaya Çalıştım "kartınızın yetkileri ya da kısıtlamalarından dolayı işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Lütfen bankanız ile iletişime geçiniz. Diyor.Kartımda Hiçbir Sıkıntı Yok?Sitedemi Sıkıntı Var?

TheChild

Profesör
Yeni hesap açmayı düşünmüyorum ama deneyen kişiler söyler bence :D
Oluyormuş ben denedim , satıcısının hb olması gerekiyor. A satıcısının sattığı Asus marka parçalara indirim uygulanmıyor. Ayrıca olan ek indirimle dahi fiyatlar normalinden farksız. Alınmaz kısacası.
Şişirme bir kampayadan ibaret ekran kartı tarafında. Göz boyamaya lüzum yok.

Son düzenleme:

Zxcvbm

Asistan
Ekran kartı ile ilgili olan açıklama yapıldı ama benim aklıma takılan bu eklenen linkin forum kurallarında yasak olup, hatta içeriğinde böyle yazmasına rağmen; 7-) Kazanç elde etmek amaçlı kısaltılmış linklerin kullanılması yasaktır. ( Link.TL vb.)
Bit.ly olarak eklenmiş link.
Hatta kural belirtilmesine rağmen;

Kodu denediğimde önceden üye olduğum için kod çalışmadı yeni üyelikler ile ilgili olduğu söylendi ama aklımı karıştıran forum kuralları oldu.

Ben Sorunumu Hallettim Aldım Kaçıramazdım.Arkadaşlar B450M S2H Fiyatına B450M-K Aldım.Ekran Kartı Olarak Asus Tuf GTX1650 Süper 4 GB Aldım.Neredeys 2450 Olacak Şey Neredeyse 2100 Oldu Son Saatler Kaçırmayın.

gnaremoob

Üyecik
Ekran kartı ile ilgili olan açıklama yapıldı ama benim aklıma takılan bu eklenen linkin forum kurallarında yasak olup, hatta içeriğinde böyle yazmasına rağmen; 7-) Kazanç elde etmek amaçlı kısaltılmış linklerin kullanılması yasaktır. ( Link.TL vb.)
Bit.ly olarak eklenmiş link.
Hatta kural belirtilmesine rağmen;

Kodu denediğimde önceden üye olduğum için kod çalışmadı yeni üyelikler ile ilgili olduğu söylendi ama aklımı karıştıran forum kuralları oldu.

bit.ly ile para kazanılmıyor. İstatistik ve kısa link amaçlı kullanmış.