Astral seyahet yaparak Sor çalmak doğrumu

Bu konuyu okuyanlar

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
Arkdaşlar sizce doğrumu bir amerikalı hep yapmış nasıl yaptığını sorunca astral seyahet yapıp soruları alıyodum demiş

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Astral seyahat filan fişman, hepsi kılıf isimler... Başka teknolojiler var ama sadece istihbarat servislerince kullanılırlar ve evet, soru çalmak mümkündür...

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Denesemmi acaba merak ettim şimdi
Dedim ya, astral seyahat sadece kılıf olsun millet istihbari teknolojileri anlamasın diye uydurulan bir çeşit uygulamadır... Çünkü istihbaratta ne yapılırsa yapılsın asla açık edilmemeli, diye kanun vardır ve gizli teknolojileri asla açık etmezler. Öyle teknolojilere sahip ki istihbarat ve askeri kurumlar ağzın açık kalır, beynini üşütürsün :)

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Dedim ya, astral seyahat sadece kılıf olsun millet istihbari teknolojileri anlamasın diye uydurulan bir çeşit uygulamadır... Çünkü istihbaratta ne yapılırsa yapılsın asla açık edilmemeli, diye kanun vardır ve gizli teknolojileri asla açık etmezler. Öyle teknolojilere sahip ki istihbarat ve askeri kurumlar ağzın açık kalır, beynini üşütürsün :)
Siz nasıl biliyorsunuz

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Siz nasıl biliyorsunuz
Ben azcık ucundan ilgilendiğim için vs vs az da olsa biliyorum diyelim... Ama esasında SIR diyelim :) İstihbarat benim ilgi alanlarımdan biridir.

Son düzenleme:

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Astral seyahat falan hepsi hikaye, eleman fix yememesi için yöntemini vermemiş sadece dalga geçmiş.

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Astral seyahat varlığı bilinen kesin olan bir şey değil. Lucid rüya Astral seyehat ile karıştırılıyor bence. Lucid rüya bile istek üzerine kolayca yapılamazken Astralin tamamen uydurma olduğunu düşünüyorum.

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Ben de Mistral uçuş ile ABD seçimleri sorularını çalıdım. Yakında ABD başkanı olacağım. İnanmayanlara şimdiden söyleyeyim, yeni başkan kel ve göbekli olacak.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
misal bir haber:

ABD istihbaratının 'Rusya' iddiasına Kremlin'den jet yanıt!

1595695780031.png

Amerikan istihbarat birimlerinin, ABD Başkanı Barack Obama ve başkan seçilen Donald Trump'a, Rusya'nın Trump'ın özel hayatı ve mali durumu hakkında hassas bilgilere sahip olduğu iddialarını içeren bir rapor sunduğu öne sürüldü. Trump ise iddiaları "Sahte haberler. Tamamıyla siyasi bir cadı avı" diyerek reddetti. Kremlin de iddiaları yalanladı.
ABD basınıdaki haberlere göre, ABD'nin istihbarat birimleri olan Merkezi İstihbarat Teşkilatı (CIA), Federal Soruşturma Bürosu (FBI) ve Ulusal Güvenlik Ajansı (NSA) yetkililerinin, Rusya'nın ABD başkanlık seçimlerine müdahalesi hakkında 6 Ocak'ta verdiği brifingde, Trump'ın özel hayatı ve mali durumu ile ilgili Rusya'nın elinde önemli bilgiler bulunduğu iddialarını içeren bir rapor yeni başkana sunuldu.
Raporda, Rus istihbarat birimlerinin Rusya'nın hem Cumhuriyetçilerin adayı Donald Trump hem de Demokratların adayı Hillary Clinton hakkında bilgi topladığı ama sadece Clinton'ın seçim kampanyasını olumsuz etkileyecek bilgileri sızdırdığı yer aldı. Rusya'nın bu şekilde Trump'ın başkanlık seçimini kazanmasına dolaylı olarak yardım ettiği hakkında verilere ulaştığı iddiasına da raporda yer verildi.
Trump'a karşı baskı için kullanılma ihtimali olan bilgilerin yanında raporda ayrıca Trump'a yakın kişilerin doğrudan Rus yetkililerle bağlantısının devam ettiği iddiası da yer buldu.

ABD'li yetkililer, elde edilen bilgilerin istihbari yollarla değil, eski üst düzey bir İngiliz istihbarat yetkilisi tarafından yönetilen ve siyasi danışmalık yapan bir kuruluşun yaptığı araştırmalara dayandığını belirtti.
CIA ve FBI, bu konuda açıklama yapmayı reddetti. Amerikalı yetkililer ise raporda yer alan iddiaların doğruluğunu teyit etmedi.
TRUMP: CADI AVI
Trump raporda kendisi hakkında yer alan bilgilerin asılsız olduğunu savundu. Konuyla ilgili Twitter hesabından da açıklama yapan Trump, "Sahte haberler. Tamamıyla siyasi bir cadı avı" ifadesini kullandı.
KREMLİN'DEN YALANLAMA
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in sözcüsü Dmitri Peskov, Rusya'nın ABD Başkanı seçilen Donald Trump'ın özel hayatı ve mali durumu hakkında hassas bilgilere sahip olduğu yönündeki iddiaları yalanladı.
Kremlin Sözcüsü Peskov, gazetecilere yaptığı açıklamada, benzer iddiaların Rusya-ABD ilişkilerine zarar vermek için ileri sürüldüğünü belirterek, görev süresi biten Beyaz Saray yönetiminin giderken iki ülke ilişkilerini bozuk şekilde bırakma histerisi içerisinde olduğunu kaydetti.
Peskov, "İlgili açıklamalar gerçeği yansıtmıyor. Kremlin'in elinde Trump'la ilgili hassas bilgiler yok" dedi.

Kaynak:

1595695884191.png

• Komik
Reactions: bud

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Bu sefer Başkanlık sırası bende.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Beyler astral seyehat var. Soru almayi birak degistirirsin bile.
Toprakta uzanın
Kaslari serbest birakin
Sakinlesin
Rahatlayın
Tam alttan soguklugu hissederken
Astral astral hasastral diye bagirin ve butun gucunuzle kalkip kosmaya baslayin.
Belli bir sure sonra donup arkaniza bakin butun komsular size bakiyor.

La olsa simdiye mahremiyet kalmazdi ne sorusu ?

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,843
Beyler astral seyehat var. Soru almayi birak degistirirsin bile.
Toprakta uzanın
Kaslari serbest birakin
Sakinlesin
Rahatlayın
Tam alttan soguklugu hissederken
Astral astral hasastral diye bagirin ve butun gucunuzle kalkip kosmaya baslayin.
Belli bir sure sonra donup arkaniza bakin butun komsular size bakiyor.

La olsa simdiye mahremiyet kalmazdi ne sorusu ?
alakası yok

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
İşte yeni Astra. Seyehat etmenin yeni boyutu.
Opel_Astra_1.6_CDTI_ecoFLEX_Dynamic_%28K%29_%E2%80%93_Frontansicht%2C_23._Dezember_2016%2C_D%C3%BCsseldorf.jpg

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
İmkansız bence öyle şeyler

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Ülkenin bilinmeyen sır dolu bilim insanları yine çıkmış ortaya :joycat:

bir tanesi de utanmasa cia'de falan çalışıyorum diyecek

yavrum , sizi birilerinin keşfetmesi lazım yoksa buralarda böyle gelir böyle gidersiniz

:tearsofjoy:

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Astral Seyehat Yapan Birisi Varmı? :D :D Aramızda

Son düzenleyen moderatör: