Assassin's Creed Syndicate Açılmama Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

ImRysa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyunu epic games den ücretsiz olarak aldım fakat oyunu açamıyorum oyunu açmaya çalıştığımda ise çalışıyor diyor ama bir süre sonra tekrar başlat simgesi çıkıyor ve oyun açılmıyor bu sorunun çözümünü bulamadım 41 gb boşa mı indirdim?

sum41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende de var. Çözemedim bende

ImRysa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uplay indirip dene ben denedim oyun açılırken beyaz ekran geliyor ve oyun kapanıyor
bir de bu ekranda kalıyor
1582318031072.png

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,060
beyler önce epic games sayfasını acın sayfa açıkken ,kütüphaneye girin oyuna start verin
en azından deneyin,farklı çalıştırma yöntemi vardır,onuda öğrenene kadar idare eder

sum41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende ekrana hiç bir şey gelmiyor. Uplay indirdim, fakat Uplay de inmiş gözükmüyor. Uplay den indirsem düzelecek gibi ama kim indirecek 40 küsür gb.
Geforcenow üzerinden oynayabiliyorum ama.

Yardımgeldi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
oyunu epic games den ücretsiz olarak aldım fakat oyunu açamıyorum oyunu açmaya çalıştığımda ise çalışıyor diyor ama bir süre sonra tekrar başlat simgesi çıkıyor ve oyun açılmıyor bu sorunun çözümünü bulamadım 41 gb boşa mı indirdim?
Hayır boşuna yüklemediniz sayın kullanıcı, epic games den indirdiyseniz eğer ubisoft da yüklenmiştir.Tek yapmanız gereken ubisoftu açın oyunlara(games) tıklayın sonra Assassin's Creed Syndicate üstüne tıklayın download ın altında ki locate insalled game yerine tıklayın(bu oyunun yüklendiği yer demek yani epic games'in dosyasının içindeki oyunun bulunduğu yeri seçmeniz demek) sonra 60mb bir güncelleme yapıyor ve sonra oyununuz açılıyor. (Epic gamesi ilk defa kullanıyorsanız epic games hesabınızla ubisoft hesabınızı bağlaştırmanız gerekiyor bunuda oyun yüklendıgınde size gösteriyorlar.)Hepsi bu kadar benim sistem kaldırmadığı için oynayamadım ama size yardım etmek istedim. Yazım yanlışlarım için kusura bakmayın herkese iyi oyunlar.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    216.7 KB · Görüntüleme: 795

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Hayır boşuna yüklemediniz sayın kullanıcı, epic games den indirdiyseniz eğer ubisoft da yüklenmiştir.Tek yapmanız gereken ubisoftu açın oyunlara(games) tıklayın sonra Assassin's Creed Syndicate üstüne tıklayın download ın altında ki locate insalled game yerine tıklayın(bu oyunun yüklendiği yer demek yani epic games'in dosyasının içindeki oyunun bulunduğu yeri seçmeniz demek) sonra 60mb bir güncelleme yapıyor ve sonra oyununuz açılıyor. (Epic gamesi ilk defa kullanıyorsanız epic games hesabınızla ubisoft hesabınızı bağlaştırmanız gerekiyor bunuda oyun yüklendıgınde size gösteriyorlar.)Hepsi bu kadar benim sistem kaldırmadığı için oynayamadım ama size yardım etmek istedim. Yazım yanlışlarım için kusura bakmayın herkese iyi oyunlar.

Nick ve mesaj uyumu :)

NivDoc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dediklerinizi yaptım ''Failed to validate game files. Please try re-installing the game. If the problem persists, please contact Ubisoft Support'' yazısı çıktı ne yapmalıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu sorunu redditten biraz araştırdım uplayi silip tekrar indirin diyorlardı yaptım oldu eğer sizde de üstte yazdığım hata çıktıysa dediğimi yapabilirsiniz ama uplayi silerken başka uplay oyununuz varsa uplay oyunlarımı sil seçeneğine tıklamayın.

Son düzenleme:

ysfsrf4455

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dediklerinizi yaptım ''Failed to validate game files. Please try re-installing the game. If the problem persists, please contact Ubisoft Support'' yazısı çıktı ne yapmalıyım

Bu sorunu redditten biraz araştırdım uplayi silip tekrar indirin diyorlardı yaptım oldu eğer sizde de üstte yazdığım hata çıktıysa dediğimi yapabilirsiniz ama uplayi silerken başka uplay oyununuz varsa uplay oyunlarımı sil seçeneğine tıklamayın.
Dostum bana yardımcı olur musun sildim yükledim aynı

[т]σятυє

Asistan
Reaksiyon puanı
278
Bende de aynı durum söz konusu. Epic Games üzerinden başlat diyorum, 5 saniye bekliyor "Çalışıyor" deyip geri "Başlat" yazısı geliyor. Açamadım bir türlü. Uplay'dan dosya konumunu gösteriyorum oyunun, ancak hata veriyor.
1582365081643.png

ImRysa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayır boşuna yüklemediniz sayın kullanıcı, epic games den indirdiyseniz eğer ubisoft da yüklenmiştir.Tek yapmanız gereken ubisoftu açın oyunlara(games) tıklayın sonra Assassin's Creed Syndicate üstüne tıklayın download ın altında ki yerine tıklayın(bu oyunun yüklendiği yer demek yani epic games'in dosyasının içindeki oyunun bulunduğu yeri seçmeniz demek) sonra 60mb bir güncelleme yapıyor ve sonra oyununuz açılıyor. (Epic gamesi ilk defa kullanıyorsanız epic games hesabınızla ubisoft hesabınızı bağlaştırmanız gerekiyor bunuda oyun yüklendıgınde size gösteriyorlar.)Hepsi bu kadar benim sistem kaldırmadığı için oynayamadım ama size yardım etmek istedim. Yazım yanlışlarım için kusura bakmayın herkese iyi oyunlar.
bende locate insalled game çıkmıyor
1582366891646.png

oyun açıldıktan sonra beyaz bir ekran geliyor ve oyun kapanıyor oyunu açabildim ama kapanıyor.

FURRYRAVEN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Aynı sorun bende de vardı. Uplayi silip tekrar yükledim ve locate insalled game den oyunu yükledim çalıştı

[т]σятυє

Asistan
Reaksiyon puanı
278
Arkadaşlar UPLAY'i komple kaldırın ve oyunun dosyası içerisinde bulunan Uplay klasöründen kurulumu gerçekleştirdim. Oyunun kurulu olduğu diske kurun Uplay'i.
locate insalled game yapmanız gerekiyor tekrardan.
1582371662667.png

Yardımgeldi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende de aynı durum söz konusu. Epic Games üzerinden başlat diyorum, 5 saniye bekliyor "Çalışıyor" deyip geri "Başlat" yazısı geliyor. Açamadım bir türlü. Uplay'dan dosya konumunu gösteriyorum oyunun, ancak hata veriyor.
Ekli dosyayı görüntüle 88264
Merhaba oyunun dosyalarını epic games üzerinden doğrulayın (oyunun dosyasında eksik varsa onu bulur ve yeniden yükler) tekrar deneyin yine olmazsa bende program files(x86) ve normal program files var eğer epic games x86 nın üzerine kurulu ise onu program files e kurun.

(Epic games ile ubisoftun bağdaştığından emin olun)

(Ubisoft tan locate insalled games'e tıkladığınızda sadece oyunun klasörünü seçtiğinizden emin olun klasörün içinden bi dosya seçmeyin)

(Oyunu çalıştırırken en son uyumlulukla modunda çalıştırdığınızdan emin olun)

(Virüs duvarını bu programlara devre dışı bırakın ve yönetici olarak çalıştırın)

Size bu kadar yardımcı olabilirim başka çözüm bilen arkadaşlar varsa yazsın herkese iyi oyunlar

owl2323

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
her şeyi denedim olmadı sildim 2 farklı pc de farklı hesaplarla denedim yok adamlar bozuk satıyor

MrGunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
her şeyi denedim olmadı sildim 2 farklı pc de farklı hesaplarla denedim yok adamlar bozuk satıyor

uPlay'i tamamen kapatıp yönetici olarak çalıştırın daha sonra tekrardan locate insalled game yaparsanız olucaktır. (Ben de oldu şimdi yaptım). :)

ImRysa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende oyun açılırken beyaz ekran geliyor ve oyun kapanıyor

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,060
bakın yukarıda belirttiğim gibi epic games launcherden giriş yapın,kütüphanede oyun yüklü olması lazım,resimlerden bunu göreceksiniz,oyunun üzerinde başlat komutu var,tıklayın
11.jpg
22.jpg
444.jpg

ImRysa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

yvzfurkann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
locate insalled game yapmaya çalıştım ama doğrulanmıyor

ImRysa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sorunu ben çözdüm yaptıklarım şöyle
oyunu bir harddiske attım ve bilgisayardan sildim
locate installed game yaparak diskteki oyunu tanıttım ve oyunu başlattım
sorun böylece çözülmüş oldu

yvzfurkann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
windows un sürümünü güncelledim. kapatıp açtım daha sonra locate installed game yaptım düzeldi. daha sonra güncelleme yaptı oyun otomatik sorunsuz açıldı.

Yafes0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyun açılmasına açılıyor, beyaz ekran geliyor sol üstte oyunun ismi yazıyor ve 5-6 sn sonra oyun kapanıyor
Benzer sorunu ac 2 oyununda yaşıyorum acaba nasıl çözebildiniz oyna diyorum oyuna sol üstte beyaz bir pencere açılıyor üstte de oyun adı ve sonrasında anında kapanıyor.

Sametovic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim şu sorunu çözebilen yok mu ya 76 gb oyun indirdim oyun dosyaları doğrulandı diyor ama bana 36 gb update istiyor

reis bu dediğini yaptım duğrulandı dedi ama benden 36 gb update istiyor