Assassin's Creed, Skyrim gibi olacak

Bu konuyu okuyanlar

Fragger

Dekan
Katılım
21 Ekim 2016
Mesajlar
9,544
Reaksiyon puanı
3,576
Puanları
113
Assassin's Creed: Empire için ortaya çıkan yeni bilgiler oyuncuları hayli heyecanlandıracak cinste. Yeni Assassin's Creed tıplı Skyrim gibi devasa bir oyun olacak!

assassins-creed-empire-sdn-1.jpg


Assassin's Creed muhtemelen 2017 yılının en merakla beklenen oyunlarından biri olma özelliğine sahip. Assassin's Creed: Syndicate ile beraber seriye mola veren Ubisoft, yeni oyunu sır gibi saklamayı başardı.

Assassin's Creed büyük değişimler ile gelecek

Elbette oyunun daha duyurulmamış olması, bazı şeylerin ortaya erkenden çıkmasına engel değil. Assassin’s Creed Empire ismi ile sızdırılan yeni yapım, muhtemelen Eski Mısır döneminde geçecek.

Ubisoft tüm sızıntıların ışığında önümüzde E3 konferansında yeni Assasin's Creed'i bizlere duyuracak. Peki, oyun nasıl olacak? İşte bu noktadasöylentilere kulak kabartmak gerekiyor.

assassins-creed-empire-sdn-2.jpg


Yapı aynı Skyrim gibi devasa bir oyun dünyasında geçecek ve ana karakterimizi özgürce geliştirebileceğiz. 2011 yılında piyasaya sürülen Skyrim'in halen açık dünya oyunları için çıkış noktası olduğunu düşünürsek, AC: Empire'ın da bu yoldan gitmesi hayli sevindirici.

Diğer bir önemli dedikodu ise ana karakter noktasında ortaya çıkıyor. Tıpkı Syndicate gibi Empire da hem kadın hem de erkek ana karaktere sahip olacak.

Bakalım E3 2017'de Ubisoft bizlere neler sunacak?
 
Üst