Asphalt 9:Legends Oyuncuları Buraya

Bu konuyu okuyanlar

pcbilgiliadam

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
33
Merhabalar,
KULLANICI ADIM : RELOX'T
KİMLİK : da7fbe
KLANIMIZA BEKLERİZ
Adı : ROX'T
Kodu : #69f0e

Dancer007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhabalar, biliyorsunuz yakın zamanda Gameloft Asphalt 8'in devamı niteliğinde yeni oyunu olan Asphalt 9'u oyun severlerin beğenisine sundu. Bir Asphalt 8: Airborne oyuncusu olarak, Gameloft'un devam niteliğinde yayınladığı bu oyunun eskisinden daha kaliteli ve daha yenilikçi olduğunu söyleyebilirim. Gerek grafikleri, atmosferi, efektleri, ve en sevdiğim özelliği olan TouchDrive yeniliği ile öyle ki gönülleri yine kazanmayı başardı. Oyunu ister mobil cihazınız da ister bilgisayarınız da oynayın tercihi size bağlı. Şu an, App store, Play Store ve Microsoft Store'de mevcut indirip keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Desteklenen cihazlar ve sürümleri, Bilgisayarınız da oynayacaksınız sistem gereksinimleri oyun sayfalarının açıklama kısımlarında yer alıyor. Esas konumuza dönecek olursak, istedim ki oyunu oynayanlar olarak bir başlık altında toplanalım her türlü fikir alışverişinde ve oyun hakkında istediğimiz ne varsa paylaşabilelim ve bunu SDN Forum çatısı altında bir kategoride gerçekleştirelim... Oyunda takım kurma imkanının da olduğunu düşünürsek, bakarsınız bir takım kurarız ve eğlenceye kaldığı yerden devam ederiz. ;)

Konu içinde ki kulupler

Android
TR-UNDEFAETED #33769
TAM GAZ #F2274

İOS
---
Ms Windows
---

Asphalt 9:Legends Gameloft'un yayınladığı oyun teaseri;

56 ncı siradayım ama hala leğende olamadım 25 bin puan yaptım neden acaba?