Asosyal Necmi'nin Hayatı

636405

Doçent
4 Temmuz 2020
618
495
93
Kısaca bi hayatımı özetleyim;

20 yaşındayım, küçükken girişken birisi olmadığım için okuldakilerle fazla samimi değildim, zaten evde takılmak daha çok hoşuma gidiyordu, o yüzden asosyalliğe alıştım.

İlköğretim bittikten sonra meslek lisesine yazdırmışlardı. Ordakilerin fazla hareketli olması ve aşırı erkek dolu olması beni bunalttı, o yüzden lise 1'de okulu bıraktım 7/24 asosyal oldum.

Geçen sene askere almasınlar diye açık liseye kaydoldum. Kilo bakımından zayıf olduğum için sataşırlar mataşırlar diye kendimi her türlü negatif duruma karşı garantiye almış oldum.

Bazen dışarı çıktığımda arkadaşlarıyla, sevgilisiyle dolaşanları görüp kıskanıyorum. Güzel kızları görüyorum moralim bozuluyor. 1 - 2 yıldır durum böyle. Yani asosyallik artık pişmanlık uyandırıyor bende.

Ben de arkadaşlarım, kız arkadaşlarım, sevgilim olsun isterdim ama bu saatten sonra bu işin zor gerçekleşeceğini düşünüyorum.

Çünkü param yok. Param olmadığı için herhangi bir ortama, herhangi bir aktiviteye bütçe ayıramam. Mesela param olsa ilk olarak spor salonuna giderdim kilo almak için.

Para sorununu bir işe girerek halletmeye çalışsam bile bu sefer sosyalleşmeye çalışmak yorucu olacaktır büyük ihtimalle, haftada sadece 1 gün izin veriyorlar. Hatta çoğu yerde hangi günün izin günü olduğu bile belli değil ve iş bulmak zor, çalışarak para kazanacağının bile garantisi yok.

Bu sosyalleşen kişiler için sosyalleşmek zor değildir çünkü onlar ilkokulda da, lisede de sosyallerdi zaten. O zamandan kalma arkadaşlarıyla yine görüşürler ve şu an çoğu üniversiteye falan gidiyor, şanslılar.

Ben asosyallikten kurtulmayı pek olası görmüyorum. Şans, ihtimal faktörünün bizim lehimize işlemesine kalmış bir şey bu.

MustiRG07

Müdavim
Müdavim
22 Ekim 2020
1,732
1,798
293
21
Reis her şey paraya bağlı değil bizde para s.çmıyoruz dışarı çık arkadaş edin illa benle arkadaş olurmusun demene gerek yok ortama gir illa lüks mekanlarda gezmene çart çurt baba parası harcamana gerek yok mahalledeki gençlerle dolaş felan

0M42

Asistan
11 Mayıs 2020
167
141
43
Kardeşim kendine bir hobi edin. Ama bu hobi ileride paraya/ ticarete dönüştürebileceğin bir hobi olsun.

MustiRG07

Müdavim
Müdavim
22 Ekim 2020
1,732
1,798
293
21
Yada bir yerde çalış ordan arkadaş edin kazandığın parayla bir yerlere git

MustiRG07

Müdavim
Müdavim
22 Ekim 2020
1,732
1,798
293
21
Aynen illa baba parası yemene gerek yok çalış ondan sonra hepsi gelir arkadaş manita vb.

636405

Doçent
4 Temmuz 2020
618
495
93
Insta aç, kitap oku, spor yap, yeni arkadaşlar edin veee... Kızlara DM'den limon emojisi at:D
Instagram açınca n'olacak ki? Hesabı olanlara bakıyorum tatil yerlerinde, antin kuntin manzaralı yerlerde fotoları var.

Kitap alacak param olursa ilgilendiğim konulardan başlayacağım. Alışkanlık oluşursa belki edebiyata da sararım.

Spora gidecek bütçe yok şu an.

Yeni arkadaşı nerden edinecem, ortamsızlıktan bahsediyoruz

ve

?​

Mesaj otomatik birleştirildi:

Reis her şey paraya bağlı değil bizde para s.çmıyoruz dışarı çık arkadaş edin illa benle arkadaş olurmusun demene gerek yok ortama gir illa lüks mekanlarda gezmene çart çurt baba parası harcamana gerek yok mahalledeki gençlerle dolaş felan
Mahalledeki tiplerle dolaşıp n'apacam. Asosyallik daha iyi o boş, amaçsız tipleri görmekten.

MustiRG07

Müdavim
Müdavim
22 Ekim 2020
1,732
1,798
293
21
Instagram açınca n'olacak ki? Hesabı olanlara bakıyorum tatil yerlerinde, antin kuntin manzaralı yerlerde fotoları var.

Kitap alacak param olursa ilgilendiğim konulardan başlayacağım. Alışkanlık oluşursa belki edebiyata da sararım.

Spora gidecek bütçe yok şu an.

Yeni arkadaşı nerden edinecem, ortamsızlıktan bahsediyoruz

ve

?​

Reis sakin ol bizimde instamız var ama bir çoğumuzda zengin değiliz

Aga sen her şeyi paraya takmışsın ama çok para istiyorsan çalış aga evde boş boş napıyon

636405

Doçent
4 Temmuz 2020
618
495
93
Reis sakin ol bizimde instamız var ama bir çoğumuzda zengin değiliz

Aga sen her şeyi paraya takmışsın ama çok para istiyorsan çalış aga evde boş boş napıyon
Lan olum 0₺ ile ne yapılır, boş boş ümit vermeyin çalışacaz zaten önümüzdeki ay. Ben oraya yazmışım çalışsak bile vakit kalır mı diye.

MustiRG07

Müdavim
Müdavim
22 Ekim 2020
1,732
1,798
293
21
Var zaten hobim. Bilgisayarda yazılım hariç işlerden anlıyorum ama ticaret için de yine paranın olması lazım.
Para para para bune ya bizimde paramız yok ama evelallah yaşayabiliyoruz reis bir işe gir çalış bak ne mutlu olacan yoksa kırmızı odadaki kadına dönersin şu yaşlı moruğa sana bu şarkıyı bırakıyorum

8 Ekim 2020
459
551
93
32
Eğer çalıştığında kızlarla hoşbeş etmek için boş vaktinin kalmayacağını düşünüyorsan annene de ki “anne, bana bir kız bul, evlenmek istiyorum”, annen sanıyorum bulur.

636405

Doçent
4 Temmuz 2020
618
495
93
Sen Murat Boz felan görmek istiyon herhalde knk samimi olduğun bir arkadaş bulursun herhalde birde knk okula devam etseydin çok iyi olurdu üniversitede felan arkadaş bulurdun manitada
Knk dışkı gibi okula yazdırdılar soğudum okula gitmekten. Üniversite olaydı iyiydi. Mahallede takıl diyon da mahallede dayılar, teyzeler geçiyor genelde. Genç diyebileceğin bi tek kekolar var. N'apayım onların küfürlü muhabbetlerini mi dinleyelim?

MustiRG07

Müdavim
Müdavim
22 Ekim 2020
1,732
1,798
293
21
Kızı anneler bulmaz erkek hayatında ilk arkadaş olur ondan sonra açılır aga anne söylemesiyle kızmı bulunur eski devir geçti artık aga