Askerim Hava değişimimdeyken Firara düştüm

Bu konuyu okuyanlar

NeonSifter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
piskolojik nedenlerle 7 aydır hava değişimindeyim 21 + 30 + 90 + 60 bu şekilde hava değişimi aldım son aldığım 2 aylık hava değişiminde asıl karar askere elverişli değildir di fakat birliğim bana kıta anket formunu göndermediği için heyet bana zaman verdi yani raporumun süresini 2 ay yaptı gelirken kıta anket formunla gel diye smk sı uygundur raporunu alıp askerlik şubesine sonucu bildirip eve döndüm birliğime haber vermedim vermem gerektiğinide bilmiyordum ve zaman geçti 40 gün kadar komutanı aradım kıta anket formumu almaya geleceğimi söyledim ve bana dediği şey sen firarsın ben senin firarını imzalayıp mahkemeye verdim dedi ve bende durumu bildirdim whattsapdan sonuçların resmini çekip attım şimdi benim cezam olurmu olmazmı bilmiyorum kıta anket formunu alıp geri döneceğim ama beni bırakırlarmı yoksa firardanmı yargılarlar lütfen yardım edin

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Ucu açık ikilem. Kararı verecek olan kişinin inanmasına kalmış bir durum.

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Bir bildirimde bulunmak ne kadar zor. Kimse senin işini senden daha iyi takip edemez ve böyle yaş ortalaması düşük bir sitede bu soruya kimse cevap veremez zira milyonda birdir herhalde yaşadığın olay... Resmi kurumlara sor!

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Kararı mahkeme verecek ancak bu saatten sonra imzayı atıp gönderdiyse bence beklemen lazım bir yanlış anlaşılma olabilir

daimy2017

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
psikolojik durumunu belgeleyip durumun bundan kaynakladığı üzerinde durmalısın