Aşık olduğum çocuk aslında kızmış

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
Birisi silmiş evet bu konuda.. Bizde de kızlar hep erkek çıkıyor yazmıştım silinmiş
Bu konu üzerinde ne sizin mesajınız ne de farklı bir kişinin mesajı silinmiş. Yani anlayacağınız hiç bir mesaj silinmemiş.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Bu konu üzerinde ne sizin mesajınız ne de farklı bir kişinin mesajı silinmiş. Yani anlayacağınız hiç bir mesaj silinmemiş.
Işte şimdi nasreddin hocanın fıkrası gibi oldu... ben yazdığıma eminim... ciğeri kedi yediyse kedi nerde kedi yemediyse ciğer nerede ?? silmediyseniz benim yorum nerede?

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,392
Işte şimdi nasreddin hocanın fıkrası gibi oldu... ben yazdığıma eminim... ciğeri kedi yediyse kedi nerde kedi yemediyse ciğer nerede ?? silmediyseniz benim yorum nerede?
Silinseydi @Creative sana yalan mı söyleyecek. Ayrıca zaten silinmiş olduğunu varsaysak bile o mesajını yine yazdın.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Biliyorsunuz daha önceden sanaldan bir platformda birisiyle tanıştığımdan söz etmiştim bu kişiyle yaklaşık 3 aydır bir samimiyetimiz vardı zevklerimiz çok benzer neredeyse hayallerimin erkeğiydi ve daha önce ortak arkadaş grubumuzla oyun amaçlı bir dc sunucusunda sesliye çağırdık asla gelmedi sürekli 50 MİLYON KEZ saçma sapan bahaneler uydurdu ona rağmen şüphelenmedim.
Ardından zaten onun kız olduğuna dair espri yapılıyordu ben asla ama asla kaale almadım bu kişi asla anonim kimliğinin dışına çıkmazdı her zaman saklanırdı en sonunda tüm ipuçlarını topladım ve onun kız olduğunu öğrendim.Amacı o kılıkla aylarca benim duygularımla oynamakmış sanırım ardından tanışıtığımız ilk gün bana önerdiği animelere baktım hepsi ama hepsi kız kıza animelerdi.
Ben ne yapacağımı bilmiyorum aşık olduğum kişi aslında yok, olmayan hayalimde yarattığım bir erkeğe karşı duygu besliyorum aldatılmadım,reddedilmedim ama sevdiğim kişi aslında bir kız tıpkı buluşmaya bir erkeğin gelmesi gibi milyonda bir olan ihtimal benim başıma da geldi.
Siz siz olun sesini duymadan adını bilmeden sanaldan birisine kendinizi asla kaptırmayın.
Bizde de kızlar hep erkek çıkıyor... ?? not bunu da silmeyin bari..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Silinseydi @Creative sana yalan mı söyleyecek. Ayrıca zaten silinmiş olduğunu varsaysak bile o mesajını yine yazdın.
Yalan söylüyor demiyorum zaten nerede diyorum..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Belki göndermemişsindir
Gönderdim eminim..