Haber Aşı ve pandeminin oyun olduğuna dair video (Önyargılılar izlemesin!)

Bu konuyu okuyanlar

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
9,771

Adamlar harekete geçti yakın zamanda bunu yaşayacağız siz köydeki nenem gibi hala yok öyle bişey diyordunuz çıldırılası
En yakın zamanda bekliyorum? hatta önden randevu alabiliyormuyuz? İlk bana yapsınlar.
Sence öyle birşey yapacak olsalar yt'de videosu olurmu? Veya senin benim haberi olur mu? Bunları iyice düşün.

Her şey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
99
Çok uzak değil diyor ve felçli insanlara tedavi yolu ile takacağız diyor siz hala inkardasınız. Bunun riski ise tedavi ve bilgi anlamında okey komut ile güzel şeyler olur fakat yanlış sinyal verildiğinde ne olur düşünün
Mesaj otomatik birleştirildi:

En yakın zamanda bekliyorum? hatta önden randevu alabiliyormuyuz? İlk bana yapsınlar.
Sence öyle birşey yapacak olsalar yt'de videosu olurmu? Veya senin benim haberi olur mu? Bunları iyice düşün.
Çok sığ bakıyorsun bunu tedavi çözümü olarak sunuyorlar videoyu izle konuşalım ezbere konuşuyorsun

Her şey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
99
Uzay çağında herşey değişiyor bilimsel çalışmalar ile çip takıp daha az efor sarfedip tedavi ve meslek gruplarında çözümler kolay olacak yorulmadan ve çözüm odaklı fakat bunun olumsuz yanı ise kimlerin beynimize hükmedeceği.

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,565
Yapacak olsalar sen ben bilmezdim. İzlemem zaman kaybı.
Bence hiçte zaman kaybı değil. DW Alman Medyası izlenebilir.

Bunlar tahmin zaten. Kesin belli bir durum söz konusu değil.

Her şey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
99
Yapacak olsalar sen ben bilmezdim. İzlemem zaman kaybı.
Bunu sana çözüm odaklı pazarlıyor bil diye heveslen diye neden anlamıyorsun ? Sen de diceksin ki teknoloji gelişiyor diyeceksin işte
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tahminler için mi burada tartışıyoruz??
Tahmin de değil yakın zamanda yapacağız demesi tasarlamış ve aktif edecek demektir

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
devlet işini yapıyor aşı karşıtlarına yaranamıyor sağlık bakanı doktor adamı bakan olduğuna pişman etmek için ne yapacaklarını şaşırmışlar...

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Hala daha kurulmak istenen dünya düzenini anlamayanlar var. Allah size feraset versin ne diyeyim.Bakın elin mısırlısı nasıl yorumluyor.

Her şey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
99
Yapay et konuşulan ve uygulanan ki gördük yapay eti izledik hala inanmamaları bana da komik geliyor :)

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,565
Yapay et konuşulan ve uygulanan ki gördük yapay eti izledik hala inanmamaları bana da komik geliyor :)

İnek sayısını güya azot salınımı yüzünden azaltıyorlar, dolayısıyla et tüketimini de etkileyecek.

Her şey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
99

İnek sayısını güya azot salınımı yüzünden azaltıyorlar, dolayısıyla et tüketimini de etkileyecek.
İklim değişikliği elbette bir unsur fakat ne kadar sağlıklı beslenilr o tartışılır.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
devlet işini yapıyor aşı karşıtlarına yaranamıyor sağlık bakanı doktor adamı bakan olduğuna pişman etmek için ne yapacaklarını şaşırmışlar...
onu ya çok seviyorlar yada nefret ediyorlar ama helvasını yapmadılar bu kritik nokta. yalanlar yakında evlere de metan dedektörü koyup çok gaz çıkaranları hedef alırlar...