Aşı çıktı corona mutasyona uğradı ne olacak şimdi?

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,250

Daha önce takip ettiyseniz aşı çıktığında corona mutasyona uğrarsa herşey sil baştan olacak deniyordu ne olacak şimdi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar buda haberi

sizce ne olur?

Son düzenleme:

oguzrx

Profesör
Reaksiyon puanı
680

Daha önce takip ettiyseniz aşı çıktığında corona mutasyona uğrarsa herşey sil baştan olacak deniyordu ne olacak şimdi?

Arkadaşlar buda haberi

sizce ne olur?
Herkez her yönden birşey diyor artik neye inanacağıma karar vermekte zorluk çekiyorum....

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Sokağa çıkma yasağında millet dışarı çıkmaya devam etsin. Daha fazla mutasyona uğrar. Cmt pzr sanki hiç yasak yok gibi millet ailecek marketlere parklara oraya buraya gidiyordu. Adam şehrin diğer ucundaki markete arabasıyla gidiyor. Polisler görüyor hiçbir şey yapmıyor. Ülkemiz için değil bütün dünya bu halde.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,250
Özendirmek olabilir amaçta o zaten ,dağıtın ortalığı ? yıkin oraları hocam

Sokağa çıkma yasağında millet dışarı çıkmaya devam etsin. Daha fazla mutasyona uğrar. Cmt pzr sanki hiç yasak yok gibi millet ailecek marketlere parklara oraya buraya gidiyordu. Adam şehrin diğer ucundaki markete arabasıyla gidiyor. Polisler görüyor hiçbir şey yapmıyor. Ülkemiz için değil bütün dünya bu halde.
Kesinlikle katılıyorum herkes dışardaydı çalıştığım rezidansa dolu misafir geldi gitti, bana yasak yok güvenlik görevlisiyim ama benim elimde olsa ben cumartesi pazar işe gitmek istemiyorum.

Bu sistem ve gevşeklikle değişen birşey olmaz, vakada ölüde azalma oldu söylemleride külliyen yalan.

ThunderBeast

Asistan
Reaksiyon puanı
343
Anlamadım valla ben herkes bir şeyler sallıyor sağdan soldan.

Nebulas7234

Asistan
Reaksiyon puanı
256
Şuana kadar yüzlerce hatta binlerce kere zaten mutasyon geçirmiş bu virüs.Bundan sonra geçireceği mutasyonun şiddeti olayın vahimliğini belirleyecekmiş.

damzchevk

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,013
Virüsün mutasyona uğramış hali aşıya karşı bağşıklı olacak diye bir tek ihtimal yok aşı yine aynı etkisini sürdürüyor olabilir doğru cevap için laboratuvar çalışmalarının sonucunu beklemeliyiz. Hatta mutasyona uğramış hali aşıya karşı daha zayıf bile olabilir.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

Arkadaşlar buda haberi

sizce ne olur?
Mutasyon ülkeye gelene kadar aşıyı aktif olarak kullanmaya başlamazsak... Sil baştan'a dönecek iş. İlk vakanın çıktığı Mart'a döneceğiz.