arza kaydı nasıl açılır

wolkegames

Asistan
Reaksiyon puanı
23
selamlar arkadaşlar internet için türktelekom arza kaydı nasıl açılır normalde 8 mb upload var fakat internetim 0.30 lar da bi bilginiz var mı şimdiden teşekkürler

Yasiin

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,968
Müşteri hizmetlerini arayıp destek almaya çalış onlar arıza kaydını oluşturur.

Yasiin

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,968
Türk telekom kullanıcısımısınız?

Yasiin

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,968
444 1 444 numarasını mı arıyorsun?

Yasiin

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,968
evet
Mesaj otomatik birleştirildi:

normal internet üzerinden yapılabilir mi arza kaydı açmak
Direk bağlanmak için internette bazı yöntemler;

• 500 veya 444 1 500 Türk Telekom destek numarasını aradıktan sonra => 2 – 1 – 0 tuşlarını takip ediniz.
  • 500 veya 444 1 500 Türk Telekom acil destek telefon numarasını aradığınız vakit => 2 – 0 numarasını takip ediniz.
  • 500 ya da 444 1 500 numarası üzerinden 6 – 0 tuşlamasını yapmanız yeterlidir.
  • 444 1 444 numarasını arayın, ardından 1 tuşuna daha sonra 3 ve son olarak da 0 tuşlarını takip edin.

wolkegames

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Direk bağlanmak için internette bazı yöntemler;

• 500 veya 444 1 500 Türk Telekom destek numarasını aradıktan sonra => 2 – 1 – 0 tuşlarını takip ediniz.
  • 500 veya 444 1 500 Türk Telekom acil destek telefon numarasını aradığınız vakit => 2 – 0 numarasını takip ediniz.
  • 500 ya da 444 1 500 numarası üzerinden 6 – 0 tuşlamasını yapmanız yeterlidir.
  • 444 1 444 numarasını arayın, ardından 1 tuşuna daha sonra 3 ve son olarak da 0 tuşlarını takip edin.
teşekkürler inşallah sorun çözülür

HÜDHÜD

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
6,551
evet

normal internet üzerinden yapılabilir mi arza kaydı açmak
Allah kurtarsın kardeş ? Arıza kaydı yaptırman imkansız, yaptırdın hadi diyelim, mucize oldu ya, bu sefer de ilgilenen olmaz :D Git müdürlüğünü bas ve anlayacakları dilden bağıra çağıra hakkını talep et... Rezilliktir paranla tırt telekom...

wolkegames

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Allah kurtarsın kardeş ? Arıza kaydı yaptırman imkansız, yaptırdın hadi diyelim, mucize oldu ya, bu sefer de ilgilenen olmaz :D Git müdürlüğünü bas ve anlayacakları dilden bağıra çağıra hakkını talep et... Rezilliktir paranla tırt telekom...
teşekkürler tek sorunum yayınlarımın donması ve daha yeni öğrendim 8 mb upload verdiğini

İnşallah, sorununuz çözülmez ise tekrardan beni etikleyerek yazın bana bir hal çaresine bakar çözüm buluruz. :blush:
teşekkürler

Yasiin

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,968
Neredeyse bütün İSS'ler o şekilde, hatta ne neredeysesi hepsi. Türkiye'de internet kullanmak çile gibi birşey, ancak merkezde çok güzel bir yerde oturacaksın parayıda basacaksın o şekilde.

wolkegames

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Neredeyse bütün İSS'ler o şekilde, hatta ne neredeysesi hepsi. Türkiye'de internet kullanmak çile gibi birşey, ancak merkezde çok güzel bir yerde oturacaksın parayıda basacaksın o şekilde.
süper onlina geçsem en fazla kaç mb upload alırım

altyapım da adsl 16 mb upload gözüküyor

HÜDHÜD

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
6,551
Abi ben niye sorun yaşamadım (Allah nazardan saklasın :) ), netspeed gerçekten taktiri hak ediyor o zaman. bİ kere sıkıntı olmuştu o da tırt telekom kaynaklı ama iki taraftan baskı yiyince tırt telekom sorunu çözdü.

wolkegames

Asistan
Reaksiyon puanı
23
adsl atyapı var galiba en fazla kaç mb uplad verebilir şuan 16 mb gösteriyor sorguladığım zaman

Yasiin

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,968
Abi ben niye sorun yaşamadım (Allah nazardan saklasın :) ), netspeed gerçekten taktiri hak ediyor o zaman. bİ kere sıkıntı olmuştu o da tırt telekom kaynaklı ama iki taraftan baskı yiyince tırt telekom sorunu çözdü.
Sorunda o ya, tt kendi müşterisi olmadığın için pek takmıyor illet ediyorsun artık, 8 senedir tt müşterisiydim 1 kere bile internetim kesilmedi, türknete geçtim bi portu açmazlar bi portu açarlar daha sonra portu başkasına devredeler. Allah nazarlardan saklasın maşallah inşallahda sorun yaşamazsınız. Netspeed müşteri hizmetleri kısmında vs hız konusunda iyi mi önerirmisiniz? Türknette sorun olursa oraya geçeyim :)

adsl atyapı var galiba en fazla kaç mb uplad verebilir şuan 16 mb gösteriyor sorguladığım zaman
ADSL'de 16 mb download alırsın 1megabit upload

wolkegames

Asistan
Reaksiyon puanı
23
türk telekomun dediği 8 mb upload doğrumu dur alabilirmiyim o kadar

HÜDHÜD

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
6,551
BAK sana bazı sırlar vereyim ama yakalanırsanız suçtur :D

Birincisi şirket eğer senin altyapını yenilemiyorsa, kablolar eski adsl ise ve vdsl olmasını istiyorsan

SABOTAJ düzenleyeceksiniz ? Nasıl mı kabloları çalacaksınız ve tırt telekom gelip yepyeni gıcır gıcır kablo döşeyecek, mahalle kutularının içini yenileyecek filan fişman ... Bu taktik sırdır genelde ama bunu herkes yapamaz, yapmaz. Adamını bulmak gerek ?? (Sakın benim söylediğimi kimseye sölemeyin.)

Sorunda o ya, tt kendi müşterisi olmadığın için pek takmıyor illet ediyorsun artık, 8 senedir tt müşterisiydim 1 kere bile internetim kesilmedi, türknete geçtim bi portu açmazlar bi portu açarlar daha sonra portu başkasına devredeler. Allah nazarlardan saklasın maşallah inşallahda sorun yaşamazsınız. Netspeed müşteri hizmetleri kısmında vs hız konusunda iyi mi önerirmisiniz? Türknette sorun olursa oraya geçeyim :)

ADSL'de 16 mb download alırsın 1megabit upload
Netspeed müşteri hizmetlerini en son pandemi öncesi aramıştım ve o zaman bile 10 numara, beş yıldız idi...

Yasiin

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,968
BAK sana bazı sırlar vereyim ama yakalanırsanız suçtur :D

Birincisi şirket eğer senin altyapını yenilemiyorsa, kablolar eski adsl ise ve vdsl olmasını istiyorsan

SABOTAJ düzenleyeceksiniz ? Nasıl mı kabloları çalacaksınız ve tırt telekom gelip yepyeni gıcır gıcır kablo döşeyecek, mahalle kutularının içini yenileyecek filan fişman ... Bu taktik sırdır genelde ama bunu herkes yapamaz, yapmaz. Adamını bulmak gerek ?? (Sakın benim söylediğimi kimseye sölemeyin.)

Netspeed müşteri hizmetlerini en son pandemi öncesi aramıştım ve o zaman bile 10 numara, beş yıldız idi...
Türknetten gelen teknik destekte önermişti netspeedi ama hiç adını vs duymadığım için pek güvenememiştim. GIBIR net diye birşey çıkmış onu duydunuz mu hiç? nasıldır fiyatları aşırı uygun.

wolkegames

Asistan
Reaksiyon puanı
23
türknet te sorguladığım zaman bunları öneriyor

15 MBPS
YÜKSEK HIZ

Aktif altyapımızda olduğunuzdan, size
100 MBPS'E KADAR DOWNLOAD, 100 MBPS'E KADAR UPLOAD

türknete geçersem 15 mb upload alabilirmiyim

HÜDHÜD

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
6,551
Türknetten gelen teknik destekte önermişti netspeedi ama hiç adını vs duymadığım için pek güvenememiştim. GIBIR net diye birşey çıkmış onu duydunuz mu hiç? nasıldır fiyatları aşırı uygun.
Gıbırı ilk kez duyuyorum, netspeed sorun yaratırsa o zaman araştırırım.

Yasiin

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,968
türknet te sorguladığım zaman bunları öneriyor

15 MBPS
YÜKSEK HIZ

Aktif altyapımızda olduğunuzdan, size
100 MBPS'E KADAR DOWNLOAD, 100 MBPS'E KADAR UPLOAD

türknete geçersem 15 mb upload alabilirmiyim
Türkent alt yapı sorgulaması yaptır orda alabileceğin maximum hız yazar zaten. Ben şuanda 35 Megabit Download 6-8 arasıda upload alıyorum.

wolkegames

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Resim atabilirmisin?
hemen atıyorum

şuan 15 mb upload mı gösteriyor

hemen atıyorum

en fazla kaç upload alabilirim @Yasiin

Ekli dosyalar

• 11.png
    11.png
    183 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleme:

Yasiin

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,968
hemen atıyorum

en fazla kaç upload alabilirim @Yasiin
Bu değil, türknet alt yapı sorgulamaya girip adresinizi girip alt yapı sorgulaması yapacaksınız orada ortalama nekadar download ne kadar upload alacağınız yazar.

wolkegames

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Bu değil, türknet alt yapı sorgulamaya girip adresinizi girip alt yapı sorgulaması yapacaksınız orada ortalama nekadar download ne kadar upload alacağınız yazar.
şuan altyapı sorguladım zaten bu çıkıyor

Yasiin

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,968
Fazla bir hız alamazsınız upload olarak 15 megabit download gösteriyor.