Artık Son Nokta... Klavye

Bu konuyu okuyanlar

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
İlkten Şimdiye kadar bana yardım eden herkesten çok teşekkür ederim sıkılmadan cevaplayan herkese burdan çok teşekkür ederim bana yardım edebilecek kimse olmadığı için büyük ihtimal son kez danışmak için buraya bir konu daha açıyorum rahatsızlık veriyorsam kusura bakmayın :( şimdi soruma geçeyim daha fazla uzatmadan uzun klavye araştırmalarım sonucunda klavyeler buldum buldum eledim ( kısaca özet geçeyim Max 140 -150 tl arası oyuncu klavyesi ) bütçem fazla olmadığı için en iyisini almak için bir tık fazla araştırdım 200-300 tl verebilsem dünya kadar seçenek gel gelelim almak istediğim 3 tane klavye arasında kaldım
• Rampage KB RX-7 Alpor Pro
•Rampage KB R74
•Rampage KB R79
Bunların arasında kaldım şimdi diyecek olan vardır “ Kardeşim Rampage alma bak rampage çok kalitesiz rampage kötü abi” diyecekler olacak evet belkide kötüdür ama benim bütçeme sınırlarıma göre en mantıklı seçenek bu geldi zaten bu civarlarda başka markalarda alsam çok bir fark olacağını düşünmüyorum o yüzden baka baka eleye eleye burada kadar geldim( vay anasını sanki ne yapmışım alt üstü klavye olsun devam edeyim ben ) şimdi sizlere danışmak istiyorum bu klavyelerden siz olsanız hangisini alırdınız yoksa başka bir öneriniz mi var mıdır şimdiden herkes çok teşekkürler
(NOT.... BLOODY B120 DEMEYİN TUŞLAR LAZER KESİM DEĞİL BENİM ELLERİM OYUN OYNARKEN ÇOK TERLER DİREK SİLENECEK)

lieutenant

Asistan
Reaksiyon puanı
195
KB-R74 benim eski klavyemdi, gayet güzel fakat üç şeye dikkat etmeni öneririm. Belki sadece bende alışık olmadığım için olmuştur ama tuşlar fazla yüksek geldi, ışıkları özelleştirme seçeneklerin az ve metal kasa elini kesebilir, dikkat et :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Resimlerden gördüğüm kadarıyla r79 ile r74 arasındaki farklar çok az, dikkatimi çeken kısım bilek desteğinin olması. Belki de r79 alman senin için iyi olabilir.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
KB-R74 benim eski klavyemdi, gayet güzel fakat üç şeye dikkat etmeni öneririm. Belki sadece bende alışık olmadığım için olmuştur ama tuşlar fazla yüksek geldi, ışıkları özelleştirme seçeneklerin az ve metal kasa elini kesebilir, dikkat et :)

Resimlerden gördüğüm kadarıyla r79 ile r74 arasındaki farklar çok az, dikkatimi çeken kısım bilek desteğinin olması. Belki de r79 alman senin için iyi olabilir.
zaten alpor pro almak istemeseydim r79 almayı düşündüm bileğimi keser mi diye düşğndüm . silinme boyada bir sıkıntı vs yaşadın mı

lieutenant

Asistan
Reaksiyon puanı
195
zaten alpor pro almak istemeseydim r79 almayı düşündüm bileğimi keser mi diye düşğndüm sonra silinme boyada bir sıkıntı vs yaşadın mı
Boyada sıkıntı yoktu r74'te çünkü tüm tuşlar alttan aydınlatmalı. Gece kullanırken ışığını açmazsan hiç bir tuş gözükmüyor kolay kolay.

Alpor pro hakkında bir tecrübem yok ama internette bir çok inceleme var, hepsine bakmanı öneririm.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Boyada sıkıntı yoktu r74'te çünkü tüm tuşlar alttan aydınlatmalı. Gece kullanırken ışığını açmazsan hiç bir tuş gözükmüyor kolay kolay.

Alpor pro hakkında bir tecrübem yok ama internette bir çok inceleme var, hepsine bakmanı öneririm.
Alpor pro incelemelerin neredeyse hepsine baktım fakat herkesin yakındığı tek şey var boyaları çok kalitesiz özenilmemiş vs hatta lazer kesim olduğu halde silindi diyen ve resim atanı bilr gördüm yazılar silinince ben napayım o klavyeyi tam performans önemli ama görsellikte lazım o yüzden arasında kaldım alpor proda sese duyarlı ışık var ama ne gerek var onun dışında kb r74/79 ile alpor pro arasında tek fark ışık modu(belki başka ufak tefek farklar boya gibi) alpor proda daha fazla ama çok önemli özellik olduğunu düşünmüyorum teşekkürler yardımın için

lieutenant

Asistan
Reaksiyon puanı
195
Alpor pro incelemelerin neredeyse hepsine baktım fakat herkesin yakındığı tek şey var boyaları çok kalitesiz özenilmemiş vs hatta lazer kesim olduğu halde silindi diyen ve resim atanı bilr gördüm yazılar silinince ben napayım o klavyeyi tam performans önemli ama görsellikte lazım o yüzden arasında kaldım alpor proda sese duyarlı ışık var ama ne gerek var onun dışında kb r74/79 ile alpor pro arasında tek fark ışık modu(belki başka ufak tefek farklar boya gibi) alpor proda daha fazla ama çok önemli özellik olduğunu düşünmüyorum teşekkürler yardımın için
Rica ederim, r74 kullandığım dönemde boya kalkması dediğim gibi sorun olmadı. Işık senin için sorun değilse r79 sana önerimdir.