Artık Sdn forumdan sıkıldım

Bu konuyu okuyanlar

denizzined

Asistan
Reaksiyon puanı
142
Artık Sdn forumdan sıkıldım ayrılmayacağım ama gerçekten sıkıldım
Tek sıkıntın bu olsun arakdaşım, millet geçim sıkıntısı çekip bu ortam nedir bilmiyor, sen elinde belkide 10 bin tl olan telefonla buradan sıkıldığını yazıyorsun, tek sıkıntın can sıkıntısı olsun.

Reaksiyon puanı
6,424
Tek sıkıntın bu olsun arakdaşım, millet geçim sıkıntısı çekip bu ortam nedir bilmiyor, sen elinde belkide 10 bin tl olan telefonla buradan sıkıldığını yazıyorsun, tek sıkıntın can sıkıntısı olsun.
Telefon 1000 tllik pcm de yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vede işşizim

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
sıkıntı
kredi kartına borcun
kira günün geldimi
faturalarının günü geçtimi
eve aş götürdüğün halde,hala huzurluğun varmı
evde başını şişirecek varmı

Kardeşim işin doğrusu arkadaş devamlı foruma takılınca sürmenaj olmuş sıkıntı bu.
@Java Ama 16 Gb istiyor ,16 gb filan bırak çık dışarı biraz temiz hava al,kuş,kedi besle,iftarda sokağa çıkma yaşağı yoksa,arkadaşlarına takıl,2 gün bu zımbırtıyı kullanma.
Sen farkında olmadan bunalmışın.
Biraz uzaklaş ,çık dışarı,dayak ye,gez dolaş,,ne bileyim kafanı dağıt işte.bahar gelmiş
genç adamsın ama evde 7/24 internettesin ,askerde bu kadar nöbet tutmaz insan,en fazla 12 saat karakol olur,oda kışın 3 -6 saate düşer:)

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
6,424
sıkıntı
kredi kartına borcun
kira günün geldimi
faturalarının günü geçtimi
eve aş götürdüğün halde,hala huzurluğun varmı
evde başını şişirecek varmı

Kardeşim işin doğrusu arkadaş devamlı foruma takılınca sürmenaj olmuş sıkıntı bu.
@Java Ama 16 Gb istiyor ,16 gb filan bırak çık dışarı biraz temiz hava al,kuş,kedi besle,iftarda sokağa çıkma yaşağı yoksa,arkadaşlarına takıl,2 gün bu zımbırtıyı kullanma.
Sen farkında olmadan bunalmışın.
Biraz uzaklaş ,çık dışarı,dayak ye,gez dolaş,,ne bileyim kafanı dağıt işte.bahar gelmiş
genç adamsın ama evde 7/24 internettesin ,askerde bu kadar nöbet tutmaz insan,en fazla 12 saat karakol olur,oda kışın 3 -6 saate düşer:)
Tmm hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama iyiki bu zamana kadar kredi kartı kullanmadım kullansamda ininal kart kullandım paramı biriktirdim gayet 3 yıl yetecek kadar param var şu günlerde tek harcama yaptığım şey bir tane ramazan paketi ve evde sıkıntıdan patlamayaım diye aldığım xbox one
Faturalarında ödüyorum aydan aya yani iyiyim durumum gayet iyi

Son düzenleme:

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
son olarak bu bıkkınlığı tek sen yaşamıyorsun aslında,hani bazen çoğu forumlarda yazarlar.
Ya forum çok durgun,kimse yokmu,nerede bu millet falan diye,ha işte o insanlarda senin gibi bunalınca dişarı atıyorlar kendilerini,
merak etme forum burada ,kaçmıyor,ama sen bu günleri çok ararsın,yaşın müsaitken çık dolaş,gez
bende 15 25 yaş arası (askerlik hariç)internet yokken (1980 1990) kahveden cıkmaz ,manyak gibi okey oynardım(okey hastalığı vardı :) ) ,sonramı, kahvede kışın hariç o yaz günlerinde neden gezmedim ,boşa harcadım o güzel zamanları ,diye düşündüğüm zamanlar çok oldu.

Reaksiyon puanı
6,424
son olarak bu bıkkınlığı tek sen yaşamıyorsun aslında,hani bazen çoğu forumlarda yazarlar.
Ya forum çok durgun,kimse yokmu,nerede bu millet falan diye,ha işte o insanlarda senin gibi bunalınca dişarı atıyorlar kendilerini,
merak etme forum burada ,kaçmıyor,ama sen bu günleri çok ararsın,yaşın müsaitken çık dolaş,gez
bende 18 25 yaş arası (askerlik hariç)internet yokken (1980 1990) kahveden cıkmaz ,manyak gibi okey oynardım(okey hastalığı vardı :) ) ,sonramı, kahvede kışın hariç o yaz günlerinde neden gezmedim ,boşa harcadım o güzel zamanları ,diye düşündüğüm zamanlar çok oldu.
Bende şuan 36 yaşındayım yani beni çok genç görmeyin ama bende bir gençlik ruhu daha hala var iyiki babam bana küçükken kumar oynama kahvede iyi insanlar olmaz hayatını kahvede haram dedi bugüne kadar kahveye girdiğin olmamıştır

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,608
olm sıkılmak ne lan post kasmanın verdiği keyif falan hiç mi yok bak seni 32 gb yaparım

(yöneticilere:siz fesatsınız ben küfür etmedim..yani yanlış anlamak istiyosanız kalıcı anlamayın)

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Bende şuan 36 yaşındayım yani beni çok genç görmeyin ama bende bir gençlik ruhu daha hala var iyiki babam bana küçükken kumar oynama kahvede iyi insanlar olmaz hayatını kahvede haram dedi bugüne kadar kahveye girdiğin olmamıştır
bana göre çok gençsin,en hızlı zamanındasın,hani derler ya,taşların yerine oturmaya başladığı zamanlardasın,kıymetini,insan asıl ne zaman ihtiyarlar bilirmisin,vücut olarak değil zihnen(beyin) olarak ihtiyarlar
Vücudun diri,canlı olmasının önemi yoktur.zihnin,beynin kıpır kıpırsa güzel şeyler gördüğünde hoşuna gidiyorsa,hoşuna giden yemeği yerken tadına varabiliyorsan,yatağa yattığında başını koyar koymaz uyayabiliyorsan daha ne olsun.
ALLAH c.c. hepimizin huzurunu,sağlığını eksik etmesin,huzur,sağlık yoksa ister mafia babası ol,ister dünya markası,ister trilyoner ol boştur.önce huzur,sağlık.