Artık klavye ve fareye gerek yok, Son Teknoloji Leap var!

Üretenlerin Leap adını verdiği bu ürün bilgisayarınızda klavye ve fare'nin yaptığı işleri sizin yapmanızı sağlıyor. Videoyu izleyince de anlayacaksınız gerçekten çok kolay ve kullanışlı bir teknoloji. Üstelik bu teknoloji kireçlenmeye de yol açmaz. Sonuçta parmaklarınıza kadar elinizin her yeri oynuyor. Gelecek teknolojisinde bizi nelerin beklediğini tahmin edememiz normal birşey olsa gerek.

[video=youtube;_d6KuiuteIA]http://www.youtube.com/watch?v=_d6KuiuteIA[/video]

Eğer bu ürünü beğendiyseniz 70 dolara bir adet satın alabilirsiniz. Sitede bunu şöyle belirtmişler. 70 dolar ile geleceği satın alın.

Kaynak: Artık klavye ve fareye gerek yok, Son Teknoloji Leap var!

İşin birde şu yanı var uzun zamanlı kullanımda kol diye birşey kalmaz. Elinizi kaldırın çok değil 5 dk havada tutun ne demek istediğimi anlarsınız. Klavye kullanırken dirsekler ve kol genelde masada oluyor yada eller klavyeden destek alıyor mouse'da aynı şekilde. O yüzden pek kullanışlı bulmadım pekte gerek yok açıkcası...

42patriot42

Asistan
yok arkadaş ben fifa (pes) oynarken orada asd tuşuna basmazsam zevk alamam :) yanlız çok fiyakalı bir şey olmuş fena hava atılır yani :) de kolunuzun ne kadar dayanacağıda malum

angel75

Dekan
Onursal Üye
mac ve diger kizil otesi olan pc'lerde kullanilabiliniyormus.. windows 7 ve 8 destekliyormus.. sadece yazilimi yuklemek yeterliymis..
ayrica sadece mouse islevini goruyormus.. klavyeye her turlu ihtiyac var..

muratflash

Rektör
Yaa bu eli kolu oynak insanlar için bizim gibi ağır insanlara hitap etmiyor.. Delikanlı adamın eli kolu öyle oynamaz..:D

mmtself

Asistan
önce bi bunu satsınlar sonra düşünceyle hareket sağlayacağımız şekil çizebileceğimiz cihazlar çıkar. artık Allah(c.c) ın tüm ilim kapıları açık. ooo bunu da mı yapmışlar diyemez hale geldik. öyle bir cihaz yapsınlarki apışıp kalmak istiyoruz .)

ddyws

Asistan
başlığı görünce düşünce yoluyla çalışan bişey mi demiştim ama çok uçmuşum galiba haha buluşa gelirsek son derece gereksiz ve kullanışsız buldum

Son mesajlar