Artık Havai Fişek Patlamasın!

Bu konuyu okuyanlar

Denemeyedeger

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar en son Sakarya'da yaşanan fabrika patlamasından sonra havai fişeklere bakış açınızı merak ediyorum ben şahsen gereksiz bir eğlence olarak görüyorum ve sizin fikirlerinizi öğrenmek için bir araştırma oluşturdum link den katılabilirsiniz ve yorumlarınızı da tabi ki bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Monterey

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Arkadaşlar en son Sakarya'da yaşanan fabrika patlamasından sonra havai fişeklere bakış açınızı merak ediyorum ben şahsen gereksiz bir eğlence olarak görüyorum ve sizin fikirlerinizi öğrenmek için bir araştırma oluşturdum link den katılabilirsiniz ve yorumlarınızı da tabi ki bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Evet, gereksiz.

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Bende gereksiz bir eğlence olduğunu düşünüyorum ama bunu kullanmak isteyen kişiler yetkili kurumlardan izin alsın , belge vb imzalasın. En azından bir problem çıkarsa sanık direkt belli olmuş olur.

Denemeyedeger

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Konu aslında düşündüğümüzden çok daha hassas bu konu da insanların daha çok dikkatini çekebilmek için neler yapılması gerektiğini anlamam için oluşturduğum araştırmayı da 2 dk ayırıp çözerseniz çok sevinirim.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Silah sıkarak eğlenmekten farkı yok neredeyse. İkiside tehlikeli
Ama para kazanmak ve kazandırmak için üretimi devam edecektir.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Konu aslında düşündüğümüzden çok daha hassas bu konu da insanların daha çok dikkatini çekebilmek için neler yapılması gerektiğini anlamam için oluşturduğum araştırmayı da 2 dk ayırıp çözerseniz çok sevinirim.
Üyelik açıp bir kaç soruyu daha cevapladım, soru oluşturunca ne oluyor kazanç mı elde ediyorsunuz?

Denemeyedeger

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Üyelik açıp bir kaç soruyu daha cevapladım, soru oluşturunca ne oluyor kazanç mı elde ediyorsunuz?
şu anda profiller oluşturuyor yakında para kazandırmaya da başlayacakmış,güzel bir uygulamaya benziyor kendi araştırmamızı oluşturabiliyoruz.

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Ben her zaman karşıyım. Tamam güzel görüntü vs olabilir ama gece her patlamadan sonra uykuda olan doğayı (kuşlar, martılar vs) uyandırıp korku içinde bağırmaları beni derinden yaralıyor