Artık Haber Okumasak

Bu konuyu okuyanlar

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,612
Forumda haber okumaktan ben sıkıldım ama yazılmaktan sıkılınmadı dilara kaya ve didem ergin zaten ilginç ve gerekli haberleri bizler için hazırlıyor galatasarayda ne olucak trabzonspora kim gelmiş gitmiş çokta umrumda değil zaten bunu öğrenmek isteyen buraya gelmez gelen varsa yanlış yer konu açıyorum yardıma ihtiyacım var cevap veren YOK 1 kişi bile yok artık saçma sapan konu açmayı bırakıp forumun amacına uygun açılan konuların altında konuşsak yardımlaşsak
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bilmeyen vardır diye burası hani sdn nin youtube kanalı ShiftDelete.Net şuan yazı paylaştığımız yerde onun forumu Sadece Belirtmek istedim :)
(sadece futbol haberleri için demiyorum futbol sadece bir örnekti)

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Screenshot_2020-11-12-10-44-50.png
Bunlardan biri sensin değil mi

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Bilmiyorum aslında benim için rahatsız edici değil haberler. Hatta çoğu haberi burada duyuyorum.
Zamanında ben de demişitm ki yukarıdaki portallardan "forumlar,medya,yeni mesajlar" en sona bir de haber kısmı eklense cevap bekleyen konular daha fazla görülür demiştim. Ama ilgi görmedi daha doğrusu görülmedi.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,612
Üyelerin konu açıp açmamasına (ya da ne türde konu açacağına) biz karar veremeyiz. Biz sadece kurallara uygun olup olmadığına karar verebiliriz.
buna bir lafım yok ama gerekli yardım edilmesi gereken konular cevaplanmıyor

yuu otosaka

Asistan
Reaksiyon puanı
456
evet bu arkadaş konuda çok haklı bir insan düzgünce bir şey soruyor max 2-3 cevap geliyor (istisnalar var) ama gidip "cübbeli ahmete ilgi duyuyorum" diyen birisinin konusuna bir sürü cevap geliyor grbzz'de haklı ama yani önemli konulara cevap gelmiyor.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Şimdi burada şunu belirtmek istiyorum. Ben Spor bölümünün moderatörlüğünü yapıyorum. Abdullah Avcı Trabzonspor' da konusunu ben açtım. Bunun neresi saçma. Forumun amacına uygun olan bir durum bu zaten. Çoğu forumda bu konular var zaten. Burası teknoloji sitesi ama her konu hakkında konular mevcut olup herkes fikrini söyler ve bilmediğini öğrenip haberdar olur. Benim açtığım bu konuyu duymayan bu foruma geldiğinde bu konuyu tıklar ve okuyarak bilgi sahibi olur.
Herkes istediği konuyu açar bizlerde denetim görevimizi yerine getiririz. Konu bu kadar basit.

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Forum sadece yardımlaşma platformu olarak algılanmamalıdır, forum bir tartışma alanıdır. Kurallar dışına çıkmamak suretiyle istenilen konu, haber açılabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardımlaşma ile tartışma aynı şey değildir

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Sana o kadar hak veriyorum ki, 2 beğeni bile atarım :) Bugün 2.30 saat boyunca uğraştım ve ekran kartlarının güncel fiyatlarıyla performans sıralamasını bile çıkarttım, yetmedi tabloyla süsledim. Bu kadar emek kokan konuya 1 kişi bile yazmadı. Neyse, ben yine de bırakayım. Belki birileri yazar :(

Son düzenleyen moderatör:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,867
Sana o kadar hak veriyorum ki, 2 beğeni bile atarım :) Bugün 2.30 saat boyunca uğraştım ve ekran kartlarının güncel fiyatlarıyla performans sıralamasını bile çıkarttım, yetmedi tabloyla süsledim. Bu kadar emek kokan konuya 1 kişi bile yazmadı. Neyse, ben yine de bırakayım. Belki birileri yazar :(

İlgi alanında olan illa biri yazacaktır üzülme. Ben eskilerde daha fazla ilgilenirdim ama şimdi oyunlar ve sistem toplama pek ilgi alanımda olmamasından pek pc konularına uğramıyorum.

Zaten bişey önerincede ya başkası çıkıp önerdiğini kötülüyor yada Öneriye cevap vermeyen konu sahipi bir daha foruma uğramıyor

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
dabi dabi kedi elimi kıtlıyor diye onu bırakayım?

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Oyunlar uzmanlık alanım olduğundan sorun ya da tavsiye gördükçe yardım ediyorum ama donanımdır ekran kartıdır çok anlamıyorum. Konuları prime time dediğimiz milletin işten güçten geldiği vakitlerde açarlarsa yardım bulma şansları artar. Ya da spam'e bağlamadan ara ara cevap almayan konularına tekrar yazabilirler. Bilen gören illa cevaplar.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,612
Şimdi burada şunu belirtmek istiyorum. Ben Spor bölümünün moderatörlüğünü yapıyorum. Abdullah Avcı Trabzonspor' da konusunu ben açtım. Bunun neresi saçma. Forumun amacına uygun olan bir durum bu zaten. Çoğu forumda bu konular var zaten. Burası teknoloji sitesi ama her konu hakkında konular mevcut olup herkes fikrini söyler ve bilmediğini öğrenip haberdar olur. Benim açtığım bu konuyu duymayan bu foruma geldiğinde bu konuyu tıklar ve okuyarak bilgi sahibi olur.
Herkes istediği konuyu açar bizlerde denetim görevimizi yerine getiririz. Konu bu kadar basit.
ben konuyu kimin açtığına bakmadım zaten benim kişiye yönelik bir atıfım olmaz sizin açma hakkınız var ona bişey demiyorum diğerleri ? yok forum oyunu yok onun buyu şunun şuyu ??

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,737
Her zamandaki gibi olduğunu görüyorum, bahsettiğin sayın 2 içerik ekibinden zaten çok uzun zamandır aynı şekilde haberlerin yazdıklarını görüyorum ve genelde bazı haberleri beğenmesem de bile güzel haberler de verebiliyor. :) Siyasi konusunda bahsedecek olursan evet, bu konuda katılıyorum sadece. Onun dışında yardım konuları falan her zamandaki gibi aynı şekilde devam etmekte ve hatta biraz daha artmış gibi. :)

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,612
benim kimseye kişisel olarak bişey demedim zaten konunun başındada verdiğim örnekti mod yazmış o yazmış bu yazmış modların işine karışamam adamı mod yapmşlar haliyle bir görevi var ama modlar dışındada saçma sapan şeyleri konu açan arkadaşlar var bunlar yüzündende yardım konuları yok olup gidiyor