Artes i9701ips factory reset sorunu

kanalistanbul

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar herkese,
Uzun süredir artes i9701ips tabletini kullanıyorum. Tablet şifremi desen ile şifre yapmıştım. Yalnız şifremi unutunca, gmail hesabımla girmeye çalıştım. Fakat bu seferde benim gmail hesabımdan uygulamaya erişim izni verirken tek kullanımlık şifre ile hesabımı tablete tanıtmıştım. Şimdi soruna gelirsek bu şifreyi bulamıyorum, gmailde bana göstermiyor. Tablete hesap kullanarak giremiyorum, normal hesap şifremi kabul etmiyor. Desen şifresini de unuttum. Factory reset atmam lazım. Daha öncede başıma gelmişti tableti açarken 2-3 tuşa birden basınca otomatik factory reset menüsü geliyor. Bunu hatırlamıyorum şuan. İnternette bakmadığım yer kalmadı ve hala factory reset tuş kombinasyonunu çözemedim. Aramızda bunu kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Cevaplarınızı bekliyorumç

artesteknik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba;
Home ve Power Tuşularına aynı anda basarak cihazı açınız. Karşınıza Recovery Menüsü gelecektir. Bu menüde ses tuşlarıyla hareket ederek önce Wipe data/factory reset, Wipe cache partition ve wipe media partion işlemlerini Power Tuşuna basarak yaptırınız.
Bu işlemlerden sonra Tabletinizin yazılımı sıfırlanacaktır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Artes ekibi ben artesD716 die bi tablet aldım tablet kendini 13 snyede bir resetliyor ne yapmam gerekiyor??