Arsenal 5-0 Chelsea

aşkınyolcusu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,613
Londra derbisinde Arsenal farklı Kazandı.
Premier Lig'de Liverpool ve Manchester City ile çekişmeli bir şampiyonluk mücadelesi veren Arsenal, derbi maçta, Chelsea'yi konuk etti.

Arsenal, 4. dakikada Leandro Trossard'ın golüyle öne geçerken ilk yarı da bu skorla tamamlandı. 52. dakikada Benjamin White, 57. ve 65. dakikalarda Kai Havertz'in golleriyle Arsenal, farkı dörde çıkardı.

Benjamin White'ın 70. dakikadaki golüyle Arsenal, 5-0 öne geçti ve maç da bu skorla sona erdi.

(Maçkolik)

Son düzenleyen moderatör:

Yahya Furkan

contravolta
Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,197
Sezon sonu Fenerbahçe'nin yaşadığını yaşayacaklar :(. Şuanda da maç fazlasıyla liderler.

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,010
Sezon sonu Fenerbahçe'nin yaşadığını yaşayacaklar :(. Şuanda da maç fazlasıyla liderler.

Bugün Liverpool Everton deplasmanında puan bırakırsa Arsenal şampiyonluğu bırakmaz. Gerçi haftaya da Tottenham - Arsenal maçı var o da şampiyonu belirleyecek gibi. Ama Tottenham deplasmanında Arsenal kazanırsa şampiyonluğunu ilan eder.

Bu arada şu Havertz çöpü nasıl 2 gol attı hala anlayamıyorum ya. Yaptığı sevinçler falan da çok sıkıntı. İngiltere medyası baya bir işledi konuyu

Yahya Furkan

contravolta
Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,197
Bugün Liverpool Everton deplasmanında puan bırakırsa Arsenal şampiyonluğu bırakmaz. Gerçi haftaya da Tottenham - Arsenal maçı var o da şampiyonu belirleyecek gibi. Ama Tottenham deplasmanında Arsenal kazanırsa şampiyonluğunu ilan eder.

Bu arada şu Havertz çöpü nasıl 2 gol attı hala anlayamıyorum ya. Yaptığı sevinçler falan da çok sıkıntı. İngiltere medyası baya bir işledi konuyu
Mental olarak çöküşte bana göre hocam.

Son düzenleme:

aşkınyolcusu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,613
Chelsea, Arsenal, Tottenham, Manchester United ve Ben Mental çöküşteyiz 😂

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,010
Mental olarak çöküşte bana göre hocam.

Valla onu bilmem ama Liverpool 2-0 yeniliyor şu anda ve Everton hem çok iyi kapanıyor hem de çok güzel atak yapıyor. Liverpool şampiyonluğu bıraktı bence. Zaten teknik direktörleri de ayrılıyor yıl sonunda. Arsenal aldı gibi artık

aşkınyolcusu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,613
Valla onu bilmem ama Liverpool 2-0 yeniliyor şu anda ve Everton hem çok iyi kapanıyor hem de çok güzel atak yapıyor. Liverpool şampiyonluğu bıraktı bence. Zaten teknik direktörleri de ayrılıyor yıl sonunda. Arsenal aldı gibi artık
Everton aldı maçı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Manchester City'nin iki maçı eksik ama, City yine şampiyon olur.