Arkasaşlar güncelleme neden gelmiyor Casper Via M4

Bu konuyu okuyanlar

Ardaaaaq

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Telefonum casper VIA m4 android 8.0.0 oreo çok büyük umutlarla aldım ama uzun sürmedi 1 2 ayda arayüzde donmaşar başladı cod pubgm gibi oyunlarda kasıyor 3 sene olacak yeni telefona geçmeyi planlıyorum kaç yıldır android 8 güncelleme gelmedi her ay kontrol ediyorum tebrikler son sürümdesiniz diyor kafayı yicem :D
Sorum casper neden güncelleme getirmiyor.

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Telefonum casper VIA m4 android 8.0.0 oreo çok büyük umutlarla aldım ama uzun sürmedi 1 2 ayda arayüzde donmaşar başladı cod pubgm gibi oyunlarda kasıyor 3 sene olacak yeni telefona geçmeyi planlıyorum kaç yıldır android 8 güncelleme gelmedi her ay kontrol ediyorum tebrikler son sürümdesiniz diyor kafayı yicem :D
Güncelleme desteği kesilmiş olabilir.

Ardaaaaq

Asistan
Reaksiyon puanı
91
şuanda android 8.0.0 oreo
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güncelleme desteği kesilmiş olabilir.
aydınlanmaya başladım şuanda peki neden kesiyorlar bir zararları olmuyor sonuçta bazı arkadaşlarfa güncellemeden sorun yaşıyorlarmış sevinsemmi üzülsemmi?

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
Casper keşke almasaydınız. Piyasaya "Yok süper fotoğraflar çekilin. Yok üstün oyun performansıymış cart curt." Piyasaya telefonu sürerler. Yazılım güncellemesi vermezler. Artık bileşenli yapıyorlar anlamadığım bir şekilde. Telefonları donmaya başlıyor.

Ardaaaaq

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Casper keşke almasaydınız. Piyasaya "Yok süper fotoğraflar çekilin. Yok üstün oyun performansıymış cart curt." Piyasaya telefonu sürerler. Yazılım güncellemesi vermezler. Artık bileşenli yapıyorlar anlamadığım bir şekilde. Telefonları donmaya başlıyor.
yazı yazarken kasıyor arayüzde kasıyor oyunlara gelmemeyim hiç

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
yazı yazarken kasıyor arayüzde kasıyor oyunlara gelmemeyim hiç
Zamanında sözde "Oyun canavarı" dedikleri Casper Via A3 Plus (Kullanan bir arkadaşım vardı) Pubg'de kasıyordu. Bununlada kalmayıp Google'de bile kasıyordu. Kuzenim ilk çıktığında heveslenmişti almaya fakat almadı. Iyide etmiş.

Ardaaaaq

Asistan
Reaksiyon puanı
91
bir sorum daha var 720p 60 izleyemiyorum kasıyor bunun nedeni ne acaba

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
Casper telefon almayın , aldırmayın. Şimdi Via a4 Plus için oyun canavarı diyorlar. Koydukları işlemci Mediatek P23 ??

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
şuanda android 8.0.0 oreo
Mesaj otomatik birleştirildi:

aydınlanmaya başladım şuanda peki neden kesiyorlar bir zararları olmuyor sonuçta bazı arkadaşlarfa güncellemeden sorun yaşıyorlarmış sevinsemmi üzülsemmi?
Sonsuza kadar destek veremezler ki telefon o kadar gitmez zaten, kapitalizm şeyinden dolayı birde.

Ardaaaaq

Asistan
Reaksiyon puanı
91
sonsuza kadar zaten veremezler telefon piyasaya çıkalı 2 yıl olmuş ve ilk günden beri vermiyor diğer casper kullanan arkadaşlarda pclere bios güncellemesi istiyor kaç yıldır oda yok telefonlara android güncelleme yok yama yok

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Güncelleme desteği kesilmiş olabilir. Casper ne kadar yapıyor bilmiyorum ama genellikle 2 yıl android güncellemesi veriliyor.

O telefonla pubg veya cod oynamazdım. Pubg lite olabilir ama...

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Büyük firmalar bile vermezken casper gibi bir firmanın güncelleme vermesi beklenemez. Birde tabi telefonun orjinal üreticisininde vermesi gerek