Arkadaşlar Yardımmm İphone 3GS Alacağım Sizce Almalımıyım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

4545mert

Üyecik
Arkadaşlar Şimdi Elimde Nokia Lumia 520 Var Ve Ben Doğuşten Beri İphone Hastasıyım Bnde İphone 3GS Almayı Planlıyorum Kamerası İyimi
Retrica Veya Camwow Yükleniyomu
Kullanan Arkadaşlar Sorunları Varmı Varsa Neler Açıklarmısınız Detaylı
İstediğimiz Oyunlar Yükleniyomu Oyun Oynarken Kasıyomu Örneğin(Candy Crush,Temple Run, Subway Surf) Gibi Oyunlar Kasıyomu Lütfen Yardım Edin
Satmak İsteyen Arkadaşlar Ulaşın Yada Takasda Edilir

Bloother

Rektör
iOS 6.1.3'ten sonra güncelleme alamadığı için yakında market uygulamarı da yükleyemez hale geleceksiniz. O yüzden iPhone 3gs yerine iPhone 4 almalısınız. Eğer iPhone istiyorsanız 4'ten aşağı almamalısınız.

bayadres

Profesör
3Gs kullanıyorum.Şimdi denedim retrica yüklenmiyor ön kamera istiyor.camwow yükleniyor.Oyunlara gelince subway surf kasıyor.Bencede bu saatten sonra alınmaz değmez.facebook ,twitter uygulamalarını bile zorla açıyor işkence olur alma sakın.

4545mert

Üyecik
Bana Twitere Facebook A Girsin Yeter Bide Wifi Hızı Azda Olsa Hızlı Olsa Yeter
Bide Subway Surf Candy Crush Kasmasın Yeter O kadar Bunlarada En Uygun Ve BUtceme En Uygunu İphone 3GS
Ve Bir İphone Hastasıyım

Bloother

Rektör
Bana Twitere Facebook A Girsin Yeter Bide Wifi Hızı Azda Olsa Hızlı Olsa Yeter
Bide Subway Surf Candy Crush Kasmasın Yeter O kadar Bunlarada En Uygun Ve BUtceme En Uygunu İphone 3GS
Ve Bir İphone Hastasıyım
3gs bunların hiçbirini yapamaz. Boşuna almayın. Yapar diyene de inanmayın..

pilger

Doçent
[MENTION=390171]4545mert[/MENTION] bence hiç zorlama şansını 3gs i kaç liraya bulduğunu söylersen belki o fiyat civarlarında daha iyi bir telefon önerilebilir ki şuan elindeki telefon emin ol 3gs den daha iyi. eğer illa ki iphone olsun diyorsan malesef en düşük 4 almalısın . 3gs de uygulamaların açılması 20 25sn kadar sürüyor üstelik kamerasında flaşı yok ve kameranın çözünürlüğü çok düşük ışıklı ortamlarda bile doğru düzgün resim çekemediği oluyor.

krkmzmrt

Doçent
Dostum 4s den assagi alma veya 4 al ama ios 7 guncellenmemis al veya iphoneden vazfec discovery ace 2 falan al fiyat araligini 550 TL civari falan tahminimce

vasooo

Doçent
bu saatten sora 3 alınmaz kardeşim 4s den aşağısına bakmayacaksın.
bütçen yetmiyor ise biriktir biraz daha şuan elindeki telefon 3gs den iyi :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende iphone hastasiyim bende almayi düşünüyorum ama 4 almak istiyorum ancak bütçe yetmiyo

tazekafa

Üyecik
whatsapp bile calısmıyor 3g vardı benım direk çöpe gitti işe yaramıyorlar desteği tamamen çekti apple, samsung öneririm ben iphone 5 aldım pısman oldum

faruksio

Doçent
3GS artık eski bir cihaz istediklerini yapamazsın bile şu saatten sonra iphone alınacaksa 4S'ten altı alınmaz 4 ios7 güncellemesiyle kasmaya başladı gerçi 7.1 ile biraz düzeldi deniyor

karacaerc

Profesör
3GS artık eski bir cihaz istediklerini yapamazsın bile şu saatten sonra iphone alınacaksa 4S'ten altı alınmaz 4 ios7 güncellemesiyle kasmaya başladı gerçi 7.1 ile biraz düzeldi deniyor
ios 7 tamamen stratejikmiş. Hepsi ortaya çıktı. ios 7 ile iphone 4 aşırı kastı. Bütün kullanıcılar telefonunu değiştirip iPhone 5 aldı. Şimdi değiştirmeyenler için 7.1 e çıktı ve gözle görülür hızlandı. Bunun testleri de yapılmış internette mevcut. Ama hala en hızlı yazılımı ios 6...