programlar açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Pix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bir kaç gündür tüm oyunlarda programlarda bişe yüklemek istediğim zaman
Screenshot_2.png
Screenshot_4.png
Screenshot_3.png

tüm programlarda aynı hatayı alıyorum açılmıyor. sistem geri yükleme yaptım ama sorun geçmedi
format atıcaktım deamon tools da yüklenmiyaynı hatayı veriyor format atmadan çözebilirmiyim yardımcı olursanız
sevinirim

CharliesBoth

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Windowns 7 artık desteklemicek diye duydum onla alakalı olabilir emin değilim daha bilen biri sana daha iyi yardımcı olacaktır.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
"... çalışmayı durdurdu" hatası, şunlarla ilgili olabilir:

* Sisteme kötü amaçlı yazılım bulaşmış olabilir.
* Uyumluluk ayarlarıyla ilgili sorunlar olabilir.
* Geçici dosyalarla ilgili sorunlar.
* Kayıt defteri kovanları bozulmuş olabilir.
* Eksik veya bozuk sistem dosyaları olabilir.

Windows'u eğer ağ desteği ile güvenli modda açabilirsen, bir antivirüs yazılımı indirip sistemi taratmayı deneyebilirsin. Öncesinde çalıştır'a %temp% yaz, açılan klasör içeriğinin hepsini sil. Disk temizleme yap. Sırasıyla, Rkill, Malwarebytes, ADWCleaner yazılımlarını kullanmayı dene.

Sorun çözülmezse, Sistem Dosyası Denetleyicisi aracını kullanmayı deneyebilirsin.
Bkz1: SFC.exe (System File Checker) Nedir, Nasıl Kullanılır?
Bkz2: SFC.exe (System File Checker): Önyükleme (Boot) Esnasında Çalıştırmak

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Windowns 7 artık desteklemicek diye duydum onla alakalı olabilir emin değilim daha bilen biri sana daha iyi yardımcı olacaktır.
Bendede Güncel Windows 7 Var Açıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar bir kaç gündür tüm oyunlarda programlarda bişe yüklemek istediğim zamanEkli dosyayı görüntüle 112234Ekli dosyayı görüntüle 112235Ekli dosyayı görüntüle 112236
tüm programlarda aynı hatayı alıyorum açılmıyor. sistem geri yükleme yaptım ama sorun geçmedi
format atıcaktım deamon tools da yüklenmiyaynı hatayı veriyor format atmadan çözebilirmiyim yardımcı olursanız
sevinirim
Formatla Pcyi Veyatta Güncellemeleri Yap

Son mesajlar