Arkadaşlar şu sevgili olayları hakkında bir sorum olacak

Bu konuyu okuyanlar

baba12

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Arakadaşlar kıza açıldın o da hayır dedi ama aynı yerde her gün bulunmak zorundasınız (sınıf gibi). acaba ben desem sana şaka Yaptım veya şu Yüzden şöyle dedim mesela desem ne olur hani yüzüme bakma ihtimali varmı ?

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Böyle dürümda bir süre beklemeniz ve sonra söylemeniz gereken şey: sana karşı hisslerim vardı ama şimdi sadece arkadaş olduğumuzu anladım, özür dilerim...

En sade yolu bu,başarılar

baba12

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Böyle dürümda bir süre beklemeniz ve sonra söylemeniz gereken şey: sana karşı hisslerim vardı ama şimdi sadece arkadaş olduğumuzu anladım, özür dilerim...

En sade yolu bu,başarılar

Teşekkürler başka fikri olan varmı

erenberk

Müdavim
Reaksiyon puanı
101
Şaka yaptım deme çünkü kimse inanmaz buna. En iyisi beklemen ve sonra da yukarıdaki yazanları söylemen.

erenberk

Müdavim
Reaksiyon puanı
101
Sen yanlış bir şey yapmadın ki hikaye uydurmana gerek yok. Hatta bence dürüst olman daha faydalı.

baba12

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Sen yanlış bir şey yapmadın ki hikaye uydurmana gerek yok. Hatta bence dürüst olman daha faydalı.

Hay Ağzına sağlık ya düşünya 5 dk öncesine kadar arkadaş olan yardımlaşan insanlar yerine yüzüme bakmaz oldu
Cevabın için teşekkürler

baba12

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar başka fikri olan varmı

GOLDEN GOLD

Asistan
Reaksiyon puanı
11
- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar başka fikri olan varmı
Bence ona tuzak kur. Kız sınıfa girerken elindeki pastayı suratına fırlat :D içindeki kağdada seni seviyom yaz :D eğer kabul etmezse pastayı yer, sende yersin, doğum günü kutlarsınız.

HERNEYSE ŞAKA Bİ YANA
Şu anda kız yüzüne bakmıyor mu?söyledin mi?eğer söylediysen bence kabul etmese bile kızı bırakma sevdiğini göster tabii sevgilisi yoksa. Bu arda bende kızdan hoşlanıyorum ama söylemiyorum hehehe :)

baba12

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Bence ona tuzak kur. Kız sınıfa girerken elindeki pastayı suratına fırlat :D içindeki kağdada seni seviyom yaz :D eğer kabul etmezse pastayı yer, sende yersin, doğum günü kutlarsınız.

HERNEYSE ŞAKA Bİ YANA
Şu anda kız yüzüne bakmıyor mu?söyledin mi?eğer söylediysen bence kabul etmese bile kızı bırakma sevdiğini göster tabii sevgilisi yoksa. Bu arda bende kızdan hoşlanıyorum ama söylemiyorum hehehe :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

HERNEYSE ŞAKA Bİ YANA

pasta fena fikir deilmiş[emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji23][emoji23][emoji23]
Teşekkürler cevabın için

baba12

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Hep diyorum ama başka fikri olan varmı

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Birinden hoşlanmak , sevmek gayet doğal bir durum. Bunun karşı tarafında bilmesi kadar normal birsey olamaz. Eğer bu yüzden yüzüne bakmıyorsa bırak bakmasın. Bu zamana kadar tekliflerde hiç öyle bir durumla karşılaşmadım. Tabii benim durumum biraz farklı genelde çoğu ilk başta yakın arkadaşımdi, ben hissettiklerimi soyledikten bazısı kabul etti bazısı kabul etmedi ama kabul etmeyenlerde ben seni arkadaş olarak seviyorum dedi ve sanki o an yaşanmamış gibi devam ettik. Eğer sen yeteri kadar tanımadığın , aranızin iyi olmadığı birine acildiysan durum bu şekilde gelişmez büyük ihtimal. Atıyorum ben A okulunda eğitim görüyorum karşı tarafta B okulunda eğitim görüyor. Siz ikiniz nadir karsilasiyorsunuz sadece merhaba merhaba tarzında sohbetleriniz oluyorsa ve A kişisi B kisisine açılırsa B kisisinin bir daha konuşmamak istemesi gayet doğal.

baba12

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Birinden hoşlanmak , sevmek gayet doğal bir durum. Bunun karşı tarafında bilmesi kadar normal birsey olamaz. Eğer bu yüzden yüzüne bakmıyorsa bırak bakmasın. Bu zamana kadar tekliflerde hiç öyle bir durumla karşılaşmadım. Tabii benim durumum biraz farklı genelde çoğu ilk başta yakın arkadaşımdi, ben hissettiklerimi soyledikten bazısı kabul etti bazısı kabul etmedi ama kabul etmeyenlerde ben seni arkadaş olarak seviyorum dedi ve sanki o an yaşanmamış gibi devam ettik. Eğer sen yeteri kadar tanımadığın , aranızin iyi olmadığı birine acildiysan durum bu şekilde gelişmez büyük ihtimal. Atıyorum ben A okulunda eğitim görüyorum karşı tarafta B okulunda eğitim görüyor. Siz ikiniz nadir karsilasiyorsunuz sadece merhaba merhaba tarzında sohbetleriniz oluyorsa ve A kişisi B kisisine açılırsa B kisisinin bir daha konuşmamak istemesi gayet doğal.

Aynı sınıftayız ne bilim benle Konuşmak için mazeret buluyor gibiydi atıyorum gözlüğün çok güzel deneyeyim yada Konuşurken nadir de olsa lafa atlıyordu(başkasıyla) bide eskidende tanışıktık yani merhaba merhaba dan birazda olsa öte
Cevabın için teşekkürler