Arkadaşlar sizlerden 1100 tl ye laptop tavsiyesi istiyorum..

Bu konuyu okuyanlar

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Slm arkadaşlar sizlerden genel olarak oyun amaçlı kullanabileceğim 1100 tl lik bir dizüstü bilgisayar tavsiyesinde bulunmanızı istiyorum..(nakit olarak ve elden alabileceğim yerler olursa çok daha iyi olur benim için)

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yokmu yardımcı olabilecek kimse.

v0ld3m0rt1s

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Oyun amaçlı kullanmanız pek mümkün değil. Eğer ille de oyun istiyorsanız Asus Transformer gibi tabletlere bakın. Windows, mobilde bu bütçeyi kabul etmiyor maalesef :)

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Oyun amaçlı kullanmanız pek mümkün değil. Eğer ille de oyun istiyorsanız Asus Transformer gibi tabletlere bakın. Windows, mobilde bu bütçeyi kabul etmiyor maalesef :)
saolasın birader zaten bende biliyorum çok zor bu fiyata oyun amaçlı bir dizüstü bulabilmek ama arkadaşımın bütçe max bu kadar,oda pek anlamıyor sistemden özelliklerden falan bende araştırma yapıyorum işte bir umut..

v0ld3m0rt1s

Asistan
Reaksiyon puanı
3
saolasın birader zaten bende biliyorum çok zor bu fiyata oyun amaçlı bir dizüstü bulabilmek ama arkadaşımın bütçe max bu kadar,oda pek anlamıyor sistemden özelliklerden falan bende araştırma yapıyorum işte bir umut..

Eğer mümkünse yurtdışından orta özelliklere sahip bir bilgisayar bulabilir ya da sanalpazar gibi sitelerden bulabilir ya da şu tech.limango gibi yerleri takip ederek o fiyatlara yakın bir fiyata bulabilir.

EDIT:

Aslında [MENTION=105290]erenberk[/MENTION]'in önerdiği fena değil.

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-610M.63759.0.html

uzun süre sıkılmadan oynanabilecek birkaç oyunu orta seviyelerde oynatabiliyor.

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Ekran kartından bahsediyorsan aynı. Bu fiyata i5 işlemcili bir bilgisayar ancak bu olur. i3 dersen bulursun ama i5 zor gerçekten.

O.Z.

Asistan
Reaksiyon puanı
0
vatan hepsiburada gibi yerlerde indirime giden ürünler var. bazen ciddi indirimler oluyor. eğer bunun gibi bir mağaza yerine başka bir satıcıdan alırsan pahalı bir ürünü ucuza almak yerine ucuz bir ürünü biraz daha pahalıya alırsın. nakit olarak vermek yerine de taksiti önerebilirim, nakit ile kredi kartı arasında çok fark olmayabiliyor. elindeki naktini yatırım olarak kullanabilirsin.
mesela bir örnek;
http://www.hepsiburada.com/liste/ac...Details.aspx?productId=bd300482&categoryId=98

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
vatan hepsiburada gibi yerlerde indirime giden ürünler var. bazen ciddi indirimler oluyor. eğer bunun gibi bir mağaza yerine başka bir satıcıdan alırsan pahalı bir ürünü ucuza almak yerine ucuz bir ürünü biraz daha pahalıya alırsın. nakit olarak vermek yerine de taksiti önerebilirim, nakit ile kredi kartı arasında çok fark olmayabiliyor. elindeki naktini yatırım olarak kullanabilirsin.
mesela bir örnek;
http://www.hepsiburada.com/liste/ac...Details.aspx?productId=bd300482&categoryId=98
saolasın kardeş te ben arkadaşım için bakınıyodum kredi kartı kullanmıyormuş, normalde o kendi muhitindeki bilgisayarcılara sormuş soruşturmuş da çakallar kendi ellerindeki core 2 işlemcili bundan 2-3 sene öncesinin makinalarını buna satmaya çalışmışlar o yüzden bi kazık yemesin diye gendi çapımda bi araştırma yapıyordum..

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
şunu buldum arkadaşlar bimeksten
yalnız aklıma takılan benim bu dediğim acerin işlemcisi gerçek 4 çekirdekli i5 midir vede ekran kartı oyun performansı olarak nasıldır

Vallahi detaylarını ben de bilmiyorum.

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler

brcn

Öğrenci