Arkadaşlar şimdi bir bgisayar topladım diye düşünün ne almam gerekir

Bu konuyu okuyanlar

Enesbozkus11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar bir kasa topladım düşünün wifi Bluetooth mouse klavye facecam mikrofon hoparlör tarzında bilgisayarıma kasa ve monütör hariç dağa ne almam gerekir

Petito00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Dostum eğer kasanın içinde wifi ve Bluetooth eklentisi yoksa ve lazımsa bunları almalısın ama güzel bir aygıt al. eğer modeminize çok uzaksa iyi bir cihaz almak önemli wifi adaptörü için

Enesbozkus11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Bana uygun fiyatlı bir kasa önerirmisiniz wiffi Bluetooth bu tarz ayrı almam gereken şeyler bu kasa da olsun ama şimdiden teşekkürler
Dostum eğer kasanın içinde wifi ve Bluetooth eklentisi yoksa ve lazımsa bunları almalısın ama güzel bir aygıt al. eğer modeminize çok uzaksa iyi bir cihaz almak önemli wifi adaptörü için

Petito00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Bana uygun fiyatlı bir kasa önerirmisiniz wiffi Bluetooth bu tarz ayrı almam gereken şeyler bu kasa da olsun ama şimdiden teşekkürler
Wifi ve Bluetooth içinde olsun istiyorsan anakartınla alakalı birşey . Sadece bunu biliyorum ben pc topladım fakat sana önerecek kadar bilgi sahibi değilim . Son birşey söyleyeceğim eğer bu konuda acemiysen ekran kartı ram işlemci iyi o zaman bu pc iyi deme . Bunun geri Kalan anakartı,kasası ve havalandırma sistemi ,psu (güç kaynağı) vs. De var bunları da dikkate almalısın :)

Son mesajlar