Arkadaslar ogrenciyim gm 20 idare edermi beni?

Gm 20 alimmi

• Kullanılan toplam oy
    8

Bu konuyu okuyanlar

Doğan baş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar dediğim gibi öğrenciyim gm20 idare edermi oyun çok oynamam Gm güncelleme konusunda berbat biliyorum ama benim için ne kadar önemli olabilir ki güncelleme? Sonuçta Android 10 ile geliyor beni 3 4 yıl idare edebilir diye tahmin ediyorum Gm 20 alimmi vatan dan?

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
3-4 yıl idare etmez Bütçen nedir ona göre yardımcı olalım.

lordare

SDN Forum Fosili
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,663
Etmez pro'sundan gerisini almayın

Reaksiyon puanı
8,022
Eğer Vatan Bilgisayar dışında bir yerden alamam diyorsanız alınır. Çünkü o fiyata başka cihaz yok adam akıllı. GM20'de 3-4 yıl götürmez. Çalışmasına çalışır ama çok fazla donma , ısınma gibi sorunlar yaşatacağı için kullanmaktan soğursun.

Doğan baş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
3-4 yıl idare etmez Bütçen nedir ona göre yardımcı olalım.
Bütçe 2.600 tl ama vatan dan alcam internetten almicam redmi note 8 var o fiyata ama Wi-Fi sorunu,şebeke sorunu ,çok duydum ben uzun kullanmak istediğim için kronik olmasın yeter zaten çok oyun oynamıyorum o fiyata kadar redmi note 8, realme c3,realme 6i var aslında bende redmi note 8 almayi düşünüyordum ama işte kronik galiba o sorunlar ne dersin note 8 alimmi?
Not:internetten almicam vatan fiyatına göre telefon önerirsenix sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer Vatan Bilgisayar dışında bir yerden alamam diyorsanız alınır. Çünkü o fiyata başka cihaz yok adam akıllı. GM20'de 3-4 yıl götürmez. Çalışmasına çalışır ama çok fazla donma , ısınma gibi sorunlar yaşatacağı için kullanmaktan soğursun.
Kuzenimde gm 5 plus var hiçbir sorunu olmadı bende ona ibaret böyle konu actim redmi note 8 alabilirim ama Wi-Fi şebeke sorunları çok duydum ve bi an tırstım o fiyata denk realme c3 realme 6i var saat 2 de almaya gitcez kafam çok karisik

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Bütçe 2.600 tl ama vatan dan alcam internetten almicam redmi note 8 var o fiyata ama Wi-Fi sorunu,şebeke sorunu ,çok duydum ben uzun kullanmak istediğim için kronik olmasın yeter zaten çok oyun oynamıyorum o fiyata kadar redmi note 8, realme c3,realme 6i var aslında bende redmi note 8 almayi düşünüyordum ama işte kronik galiba o sorunlar ne dersin note 8 alimmi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kuzenimde gm 5 plus var hiçbir sorunu olmadı bende ona ibaret böyle konu actim redmi note 8 alabilirim ama Wi-Fi şebeke sorunları çok duydum ve bi an tırstım o fiyata denk realme c3 realme 6i var saat 2 de almaya gitcez kafam çok karisik
Redmi Note 8 al.

• Beğen
Reactions: STB
Reaksiyon puanı
8,022
GM20 Vatanda 1799TL ben o açıdan alınır demiştim 2600TL bütçe varsa GM 20 Pro önerebilirim 2299TL

Reaksiyon puanı
8,022
Peki bana kardeşim

300 tl daha koy RN8 al diyebilirsin yoksa gm20 pro al mi dersin
Ben Redmi serisi cihazları çok sevmiyorum üvey evlat gibi Xiaomi'nin gözünde. İlla almak istiyorum diyorsanız alınır üzmez kullanıcısını. Ama dediğim gibi yine size kalmış karar vermek performansları yakın birbirine. İşlemcileri falan yarışıyor yani.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
o fiyata kadar redmi note 8, realme c3,realme 6i var aslında bende redmi note 8 almayi düşünüyordum ama işte kronik galiba o sorunlar ne dersin note 8 alimmi?
Bunlar arasından tabii ki Redmi Note 8 diğerlerine hiç bakma internetten alacak olsaydın Realme 6 önerirdim