Arkadaşlar Laptop önerebilir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
İyi akşamlar.Arkadaşlar bana 5000-8000 arası laptop önerebilir misiniz?Genelde yüksek oyunlar oynamak için ve üniversite için bir laptop alacağım.Piyasada çok bilgisayar var ve karar veremiyorum.Hp ve Asus gördüm genelde ve kullanıcılar da memnun kalmış ne yapmalıyım?
Asus FA serisi veya HP DK serisi nasil?

Son düzenleme:

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
Hocam bir kasalı bilgisayar gibi performans göstermez ama bu oynatır ama kasalı 2 yıl daha fazla gider bu paraya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bunu da alabilirsiniz bütçenizi geçmemek için
Ssd ve rami yükseltmeniz öneririm

Reaksiyon puanı
0
Hocam bir kasalı bilgisayar gibi performans göstermez ama bu oynatır ama kasalı 2 yıl daha fazla gider bu paraya

Hocam bunu da alabilirsiniz bütçenizi geçmemek için
Ssd ve rami yükseltmeniz öneririm
Hocam öneriniz için teşekkür ederim.Bana HP 15DK0017NT önerdiler ama ben pek emin olamadım.Sizce hem oyunları rahatça açacak olması hem üniversite açısından bu iki cihazın farkları nedir?Siz olsanız hangisini alırdınız?Teşekkür ederim.

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
Hocam öneriniz için teşekkür ederim.Bana HP 15DK0017NT önerdiler ama ben pek emin olamadım.Sizce hem oyunları rahatça açacak olması hem üniversite açısından bu iki cihazın farkları nedir?Siz olsanız hangisini alırdınız?Teşekkür ederim.
Hocam ürün linkini bir atarmsınız ürünü bulamadımda

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
İyi akşamlar.Arkadaşlar bana 5000-8000 arası laptop önerebilir misiniz?Genelde yüksek oyunlar oynamak için ve üniversite için bir laptop alacağım.Piyasada çok bilgisayar var ve karar veremiyorum.Hp ve Asus gördüm genelde ve kullanıcılar da memnun kalmış ne yapmalıyım?
Asus FA serisi veya HP DK serisi nasil?

Merhaba,

Oyun için öncelikle sağlam donanıma sahip bir kasa toplamanızı ve o kasanın performansına göre iyi bir monitör seçip canavar gibi bir sistem haline getirmenizi tavsiye ederim.

İlla notebook almak istiyorum diyorsanız önerebileceğim modeller;

Bu modelde 60 Hz panel var, tek dezavantaj o. Bu donanım bileşenlerine nasıl o paneli kullanmışlar şaşırdım doğrusu. Onun dışında fiyatına göre iyi bir donanıma sahip.

Vaktiniz varsa biraz bekleyebilirseniz monster'a 10. nesil işlemci + gtx1660ti'lı model gelebilir onları bekleyin derim. Çünkü panelleri 120Hz ve monster üzerinedeki donanıma göre uygun fiyatlı modeller sunuyor. Monster aklınıza yatar ise müşteri hizmetli ile bir görüşün 10.nesil işlemci + gtx1660ti ekran kartlı modeller gelecek mi? diye bilgi alın.

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
Hocam hp bilgisayarın ekranı 15.6 inç monster ın ise 17.3 inç ekran boyutu olarak monster daha iyi işlemci frekansı olarakda monster öne geçiyor. Hp de 128 gb ssd varken monsterda 256 gb var ama ben monsteri alıcaksanız ssd yi yükseltmenizi öneririm oyunlarınve windowsın açılma hızı için.Ve monster işlemci olarak da 10 .nesil
Monster tam bir f/p canavarı ben monsteri almanzızı öneririm ama ram i ve ssd yi yükseltin alıcaksanız

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Monster on bu kadar ucuza iyi özellkler olması biraz tuhaf

Del G3 15 benim önerim.Hem iş hem oyun

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Monster bakınız. Monster istemezseniz;
Casper Excalibur G770.1075-BVH0X
var.

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Lenovo Monster ve Casper kullanan arkadaşlarım hep hüsrana uğradı.Asus HP Dell gibi markalrı almanı öneririm.Bende Dell İnspiron 1520 var 13 yıllık SSD takınca şimdiki bilgisayarlara taş çıkarır.