Arkadaşlar ilaç dışında baş ağrısına ne iyi gelir

Seyhoo

Dekan
Yasaklı
ilaç kullanma ilaç sadece günü kurtarır ömründen çalar. Düzenli uyu sağlıklı beslen sabah mutlaka kahvaltı et. Pozitif ol zaten baş ağrısı denen bişey kalmaz

Kurt Cobain

Profesör
Türk kahvesi , Tuzlu ayran iyi gelir. Benim başım ağrıdığında genelde bunları içerim. Faydalarınıda görürüm.

seckyn

Profesör
Dalga geçmeyin gerçekten soruyoz şurda
Beynini yüzde doksanı su olan bir canlısın ve su eksikliğinin ilk belirtilerinden biride baş ağrısıdır. Kış mevsimine yaklaştığımız şu günlerde insanlar su içmeyi azalttıkları için su eksikliğine bağlı olarak baş ağrısı görülübilmektedir

baba12

Doçent
Beynini yüzde doksanı su olan bir canlısın ve su eksikliğinin ilk belirtilerinden biride baş ağrısıdır. Kış mevsimine yaklaştığımız şu günlerde insanlar su içmeyi azalttıkları için su eksikliğine bağlı olarak baş ağrısı görülübilmektedir

Ben valla şaka yaptığını sandım teşşekürler

nailasmu

Profesör
Parmakların ucu ile masaj yapa bilirsiniz, çin masajı ama nasıl yapıldığını görerek öğrenmeniz mümkün. İnternetden araşdırıp bula bilirsiniz

erenberk

Rektör
Onursal Üye
Çikolata. Mümkünse bitter.
Çikolata tam tersine tetikleyici niteliktedir. Çin yağı ve nane yağı baş ağrısına iyi gelir ama geçirmez sadece sürdüğün müddetçe hafifletir. Geçenlerde "ayaklarınızı vücudunuzla 90 derece olacak şekilde duvara yaslayın ve 5 dk bekleyin" diye bir yazı okumuştum ama 2 dakika tutunca bile bacakların uyuşmaya başlıyor ve pek bir faydası da yok bana sorarsanız. Yine de demesi bedava :) Duş almak insanı bir süre baş ağrısından uzaklaştırdığı için iyi gelebiliyor ama bu da sadece geçici bir rahatlama. Bir de aklıma gelen başka bir yöntem: baş parmak ile işaret parmağınız arasına yapılan masaj iyi gelir ama masajın iyice bastıra bastıra yapılması lazım. Biraz canınız yanabilir.