Arkadaşlar ilaç dışında baş ağrısına ne iyi gelir

Bu konuyu okuyanlar

baba12

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar ilaç dışında baş ağrısına ne iyi gelir

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
ilaç kullanma ilaç sadece günü kurtarır ömründen çalar. Düzenli uyu sağlıklı beslen sabah mutlaka kahvaltı et. Pozitif ol zaten baş ağrısı denen bişey kalmaz

307kd

Asistan
Reaksiyon puanı
3
çin yağı.. iki kaşının arasına hafifçe sürersen birkaç dakika içinde geçiyor.

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Türk kahvesi , Tuzlu ayran iyi gelir. Benim başım ağrıdığında genelde bunları içerim. Faydalarınıda görürüm.

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
uyu veya düşünmemeye çalış bir süre sonra unutuyorsun ;)

seckyn

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Dalga geçmeyin gerçekten soruyoz şurda
Beynini yüzde doksanı su olan bir canlısın ve su eksikliğinin ilk belirtilerinden biride baş ağrısıdır. Kış mevsimine yaklaştığımız şu günlerde insanlar su içmeyi azalttıkları için su eksikliğine bağlı olarak baş ağrısı görülübilmektedir

baba12

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Beynini yüzde doksanı su olan bir canlısın ve su eksikliğinin ilk belirtilerinden biride baş ağrısıdır. Kış mevsimine yaklaştığımız şu günlerde insanlar su içmeyi azalttıkları için su eksikliğine bağlı olarak baş ağrısı görülübilmektedir

Ben valla şaka yaptığını sandım teşşekürler

307kd

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kesin bilgi mi? Kesin bilgiyse nerede bulabilirim

Kullandığım için tavsiye ettim. Aktarcılarda, baharat satan yerlerde bulabilirsiniz. Sadece başağrısı da değil, romatizmaya falan da iyi geliyor. Ağrıyan yete sürüyorsunuz tamamdır

baba12

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Kullandığım için tavsiye ettim. Aktarcılarda, baharat satan yerlerde bulabilirsiniz. Sadece başağrısı da değil, romatizmaya falan da iyi geliyor. Ağrıyan yete sürüyorsunuz tamamdır

Zeytinyağı kullansak[emoji1][emoji1][emoji1] şaka şaka tavsiyen için teşekkürler

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Parmakların ucu ile masaj yapa bilirsiniz, çin masajı ama nasıl yapıldığını görerek öğrenmeniz mümkün. İnternetden araşdırıp bula bilirsiniz

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Çikolata. Mümkünse bitter.
Çikolata tam tersine tetikleyici niteliktedir. Çin yağı ve nane yağı baş ağrısına iyi gelir ama geçirmez sadece sürdüğün müddetçe hafifletir. Geçenlerde "ayaklarınızı vücudunuzla 90 derece olacak şekilde duvara yaslayın ve 5 dk bekleyin" diye bir yazı okumuştum ama 2 dakika tutunca bile bacakların uyuşmaya başlıyor ve pek bir faydası da yok bana sorarsanız. Yine de demesi bedava :) Duş almak insanı bir süre baş ağrısından uzaklaştırdığı için iyi gelebiliyor ama bu da sadece geçici bir rahatlama. Bir de aklıma gelen başka bir yöntem: baş parmak ile işaret parmağınız arasına yapılan masaj iyi gelir ama masajın iyice bastıra bastıra yapılması lazım. Biraz canınız yanabilir.

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Biberiye yağı birebirdir. Daha dün uyguladım. Kesinlikle tavsiye ederim