Soru Girip pişman olduğunuz siteler

Bu konuyu okuyanlar

ahmet utku

Asistan
Reaksiyon puanı
108

eren_e

If you fell down yesterday, stand up today
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,314
:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

zamanında keşke lol indirme sitesine girmeseydim oynamaya başladığımdan beri tansiyon hastasıyım ilaç kullanıyorum.
Gerçekten mi?

eren_e

If you fell down yesterday, stand up today
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,314
evet maalesef 2020 de hipertansiyon raporum oldu 2022 ye kadar ilaç kullandım son zamanlar oyun oynamayı bıraktım. ve son kontrolümde artık tansiyon hastası olmadığımı söyledi doktor:)
Geçmiş olsun. Bende de aynı şey Fortnite için geçerli. Bağımlısı oldum. Yok olsun o Battle Pass kademeleri. Taktım onlara. Şimdiki hedefim tatil bitmeden 26 seviye olmak. Şimdi 22 oldum.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
zamanında keşke lol indirme sitesine girmeseydim oynamaya başladığımdan beri tansiyon hastasıyım ilaç kullanıyorum.
Günümüzde Online, Multiplayer vb. rekabetçi oyunlar çekilecek dert değiller. Toksiği ayrı, trolü ayrı, hilesi ayrı. İnsanın kendine kastı yoksa bunları oynamamalı diye düşünüyorum. Oyuna eğlenmek ve vakit geçirmek için giriyorsun daha fazla baş ağrısı ve sinir ile çıkıyorsun. Bu yüzden olabildiğince Singleplayer, Story Mode'u olan oyunları tercih ediyorum. ?

ahmet utku

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Günümüzde Online, Multiplayer vb. rekabetçi oyunlar çekilecek dert değiller. Toksiği ayrı, trolü ayrı, hilesi ayrı. İnsanın kendine kastı yoksa bunları oynamamalı diye düşünüyorum. Oyuna eğlenmek ve vakit geçirmek için giriyorsun daha fazla baş ağrısı ve sinir ile çıkıyorsun. Bu yüzden olabildiğince Singleplayer, Story Mode'u olan oyunları tercih ediyorum. ?
sana kesinlikle katılıyorum

Cemilirift

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hiç bir kazanç sağlamayan görev yap.kazanc sağla siteleri. %99.9 u çöp

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Büyük geçmiş olsun. LOL'den kurtulmak için bilgisiyarımı satmıştım. Hayatımda verdiğim en doğru karardı.

Tunahan GRS

Inan bilmiyorum.
Cezalı
Reaksiyon puanı
333
Keşke girmeseydim dediğim tek site Technopat Sosyaldir.Nerde bilgisiz,android fanboyluğu yapan adam varsa orada toplanmış.
Windows Vista isosu istedim millet windows 10 yükle onu yükle bunu yükle diyor istemiyorum diyorum hala devam ediyorlar. kurallar çok katı, ilk girdiğim zaman acil bi işim vardı sırf başlığa büyük harfle başlayıp ve cümle sonuna nokta koymadım diye mute yedim mesaj yazamadığım içinde sorunu hiç bir zaman çözemedim. SDN gibisi yok.

Tunahan GRS

Inan bilmiyorum.
Cezalı
Reaksiyon puanı
333
pnrtscr diye bi site vardı orda jeff the killer jumpscaresi vardı ama korkmamıştım ses bozuktu xd
Jumpscare siteleri. Ekşi sözlük. Silicone forum.

Silicone harbi baya kötü. Türkiyede kimsenin silemediği virüsü silme yöntemini buluyorum millet hala antivirüsle silin diyor, antivirüs sildide bizmi kullanmadık. ilk defa bi forumlarda işe yaradım ondada kötülük buldum.

mtanhu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
yıllar önceydi, o****** diye bir site vardı, kaza, intihar gibi görüntüleri sansürsüz yayımlıyordu.
Meraktan sanıyorum bir süre sitede dolaşmıştım. Sonra içim kalktı.

Dedim ki : İnsan canlı iken daha güzel :)

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Bağımlılık yapan bütün siteler.

Windows Server 7

6801.winmain_win7m3
Reaksiyon puanı
565
Garip URL'ye sahip olan bütün siteler. Sakın bunlara girmeyin. Ben girdim ve virüs bulaştırdı. Sırf bunun yüzünden format atmak zorunda kaldım.
Örnek ekran görüntüsü:
bandicam 2023-06-22 21-49-50-387.jpg

Sitenin uygunsuz içerikler barındırma ihtimalini göz önüne alarak URL'yi sansürledim.

Son düzenleme:

ChChee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Yanlışlıkla bir fal sitesine girmiştim. ?
İnsanlar kontrolü kendilerinden başka her şeye vermeye bayılıyor. ?

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,151
Arkadaşlar girip de keşke girmeseydim dediğiniz siteler oldu mu?
Technopat diyebilirim. Çok pişman oldum hemde. Okuduğunu anlamayanların her raporunu ciddiye alıp ceza veriyorlar. Ve haklı olsan bile haksız duruma düşüyorsun.
Ve en kötüsü adamlar daha verdiği ceza puanını neden verdiklerini bilmiyor!

Son düzenleme:

bernayilmazzzz99

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Threads ya bence Twitter'ın muadili değil, Instagramdaki herkes Threads'te var zaten Twitter'ın amacı da bu değil mi biraz çoğu insan anonim takılıp içini döküp ona buna sallıyordu, Threads'te bunu yapamazsın yani

Son mesajlar