arkadaşlar bilgisayar programcılığı öğrencisiyim bu laptop nasıdır ?

Bu konuyu okuyanlar

manowarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yukarıda belirttiğim gibi programcıyım genelde yazılım photoshop vb islerle ugrasıyorum oynadıgım oyun sadece lol oda cok nadir 2 3 günde 1 2 oyun atarım sadece o kadar bu attığım dell nasıl sizce sadece bellek hızı 1600 mhz cok büyük sıkıntı cıkarırmı

Dell Vostro 15 3578 Intel Core i5 8250U 8GB 1TB + 240GB SSD Fiyatı

birde maximum 4000 fiyat bandında başka bilgisayarlarda önerebilirsiniz simdiden tesekkur ederim..

Not: en fazla alabileceğim bu oda en maksimum ikisi arasında lenovo daha iyi galiba
Lenovo V330 Intel Core i7 8550U 8GB 1TB + 128GB SSD Radeon Fiyatı

kasa kalitesi ve teknik servis olarak hangisi daha iyidir birde ?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Lenovo V330 öneririm. Ekran kartı çok iyi değil ama LoL için fazlasıyla yeterli. İşlemcisi gayet iyi zaten.

manowarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lenovo V330 öneririm. Ekran kartı çok iyi değil ama LoL için fazlasıyla yeterli. İşlemcisi gayet iyi zaten.
merhaba tesekkurler 2-3 sorum olucaktı
-v330 kasasının kalitesi plastik mi veya nasıl kaliteli mi
-uzun kullanımdan sonra v330 a ekstra 8 gb ram eklemek icin bos slot varmıdır
-birde teknik servisi nasıl ve kronik bir sorunu varmı
cevaplar icin tesekkurler..

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
merhaba tesekkurler 2-3 sorum olucaktı
-v330 kasasının kalitesi plastik mi veya nasıl kaliteli mi
-uzun kullanımdan sonra v330 a ekstra 8 gb ram eklemek icin bos slot varmıdır
-birde teknik servisi nasıl ve kronik bir sorunu varmı
cevaplar icin tesekkurler..
V330 kasası sert plastik diye biliyorum ama kalitesiz değil. 8 GB RAM daha eklenebilir hatta 32 GB desteği vardır. Lenovo teknik servisi iyi değil ama üründe kronik sorun yok.

manowarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
V330 kasası sert plastik diye biliyorum ama kalitesiz değil. 8 GB RAM daha eklenebilir hatta 32 GB desteği vardır. Lenovo teknik servisi iyi değil ama üründe kronik sorun yok.
anladım tesekkur ederim son sorum teknoloji sans isi tabiki ama kullanıcı hatası olmadıgı sürece macun yenilemesini ve bakımını yaptıgım surece uzun kullanım icin uygun bir laptoptur dimi en azından 5 6 sene götürmesi gerek beni her 2 3 senede bir laptop alıcak bütcem yok maalesef

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
anladım tesekkur ederim son sorum teknoloji sans isi tabiki ama kullanıcı hatası olmadıgı sürece macun yenilemesini ve bakımını yaptıgım surece uzun kullanım icin uygun bir laptoptur dimi en azından 5 6 sene götürmesi gerek beni her 2 3 senede bir laptop alıcak bütcem yok maalesef
Düşürmediğiniz ve temiz baktığınız sürece götürür ama dediğiniz gibi şans işi bozulmaz diye garanti veremem fakat Lenovo servisinin aksine ürünlerinde başarılı. Garanti süresince cihaza ellemeyin bitişe yakın servisle konuşun ücretsiz yenileme yapıyorlarsa onlar yapsın. Yapmıyorlarsa garanti bitince kendiniz fan temizliği ve termal macun yenilemesi yaparsanız yeterli olur.

dodo1337

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ev arkadaşım Dell servisinde sorun yaşadı, laptop fiyatı zaten 5bin iken onarım için 9bin istediler bilgin olsun..

manowarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ev arkadaşım Dell servisinde sorun yaşadı, laptop fiyatı zaten 5bin iken onarım için 9bin istediler bilgin olsun..
tesekkur ederim yanıt icin v330 mantıklı bir tercih mi sencede o fiyat klasmanında

dodo1337

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
tesekkur ederim yanıt icin v330 mantıklı bir tercih mi sencede o fiyat klasmanında
Hocam yarın gün içinde bir araştırayım ancak dolar belli fiyatlar aşırı uçuk.. Ancak şuan şu 2 laptop arasından ben Lenovo derdim. Yarın gene yazacağım buraya.

dodo1337

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
nasıl yani bu işin mantığı nedir ve nasıl bir hata olduki o kadar para istiyorlar?
Su dökülmüştü, ardından arada bir açılmamazlık yapıyordu. Anakart ile ilgili olduğunu düşünüyorduk biz. Servis de keza öyle söyledi, ama ekran kartı vs gömülü olduğu için bu fiyatı çıkardılar bize.