Arkadaşlar ben bir kıza açıldım

Bu konuyu okuyanlar

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben bi kıza acıldım.Kızlan 2 hafta boyunca cok az konustum açıldıktan sonra kızdan cevap gelmeyince kıza mektup yazıp verdim ve mektupta ona karşı olan duygularım yazıyordu.Mektupu verdikten 2 gün sonra kızın yanına cevapı alabilmek için gittiğimde kız sanki benden kaçıyor gibime geldi.Naz mı yapıyor yoksa benlen konuşmamak içinmi kaçıyor anlamadım.Nolur yardım edin.Kızın kalbini kazanmam için başka neler yapabilirim????:crying::crying::crying::crying:

RuN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nası bi mektup yazdığına bağlı...

hüzün_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
500
Bir derman abla lazım bu foruma:D

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya mektpta kıza onu sevdiğimi onlan 2 gün cıkıp 3. gün ayrılan biri olmadığımı bana bir sans vermesiini vb. şeyler yazdım kızın yanına gittiğimde beni gördü ama görmezlikten geldi mektupu vermeden önce hoslandığım dediğimde yanıma geliyordu ama mektupu verince benden kacıyor gibime geldi nazmı yapıyor anlamadım

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
dostum kızın sana bakışlarına bak, seni takip ediyor mu ? nerden tanışıyorsunuz samimiyetiniz ne alemde.. Bunları yazarsan en etkili yolu buluruz ;)

---------------------------------------------- edit ---------------------------------------------
Mektuptan önce hoşlandığını söylediğinde beraberdiniz ama mektuptan sonra işler değişti yani...

O zaman farklı bir yol izlemen lazım, mektubu verdin işlem bitti.. üzerine düşme... Bekle, Düşünsün taşınsın... elbet sana olumlu olumsuz dönücektir.. Eğerki olumlu olmasını istiyorsan bekle.. ;)

RuN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya mektpta kıza onu sevdiğimi onlan 2 gün cıkıp 3. gün ayrılan biri olmadığımı bana bir sans vermesiini vb. şeyler yazdım kızın yanına gittiğimde beni gördü ama görmezlikten geldi mektupu vermeden önce hoslandığım dediğimde yanıma geliyordu ama mektupu verince benden kacıyor gibime geldi nazmı yapıyor anlamadım

o zaman biraz zaman ver bence :) üstüne gitme

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ama okullar kapanıyor ve okullar kapandıktan sonra 6 hafta göremiyecem kızı bu cuma işi bitirmek istiyorum kızın yanına gidip offffffff aşk dünyadaki en güzel şey ama bi o kadarda acı çektiren şey

RuN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ama okullar kapanıyor ve okullar kapandıktan sonra 6 hafta göremiyecem kızı bu cuma işi bitirmek istiyorum kızın yanına gidip offffffff aşk dünyadaki en güzel şey ama bi o kadarda acı çektiren şey

madem o kadar çok seviyosun git yanına konuş :)ama sert olma sakın

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
run kardeş senin dediğin doğruda okullar yarıyıl tatiline giriyor ve tatile girdiğinde okula 6 hafta gidemiyecem 3 cünkü 2 hafta normal yarıyıl tatili 1 haftada sorumluluk sınavları oluyor bizim okulda 1 haftada öyle tatil okullar acılır acılmazda 3 haftalıgına belcikaya gidicem yani 6 hafta okulda yokum

RuN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
run kardeş senin dediğin doğruda okullar yarıyıl tatiline giriyor ve tatile girdiğinde okula 6 hafta gidemiyecem 3 cünkü 2 hafta normal yarıyıl tatili 1 haftada sorumluluk sınavları oluyor bizim okulda 1 haftada öyle tatil okullar acılır acılmazda 3 haftalıgına belcikaya gidicem yani 6 hafta okulda yokum

seni anlıyabiliyorum :) ben 19 yaşındayım ve çocukluk aşkımlayım hala. bu şubat ayında tam 8 sene olucak. hiç bi zaman sevgim azalmadı ona hep sevdim ilk zamanlar bende senin gibiydim. açılamamıştım. ama bi yarıyıl tatili ona bi kolyeyle bi not kağıdı bırakıp üstünede numaramı yazıp arkadaşı vasıtasıyla ona vermiştim bana 5 gün sonra mesaj atmıştı. hiç olmaz dediğim şey şuan evlilik yolunda :)

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla run kardeş bu süper fikirmiş çok teşekkürler denicem bunu offffff inşallah seninki gibi olur sonumuz bu arada hayırlı olsun diyeyim =)))))))

RuN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla run kardeş bu süper fikirmiş çok teşekkürler denicem bunu offffff inşallah seninki gibi olur sonumuz bu arada hayırlı olsun diyeyim =)))))))

teşekkür ederim düğünüm olur inş. bütün sdn halkı davetlidir :) umarım derdine derman olmuşumdur. sende başarırsın :)

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
dermanım oldun sanki cok iyi bir fikir kardeş bende denicem bunu

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ben deneyimlerime göre birkaç şey söyleyeyim :) Mektup olayı çok klasik kalmış günümüze göre. Evet ben de yazmıştım mektup ama şimdi devir çok farklı. hatalı olmuş bu bence.
kızın yanına git düzgün bir biçimde birşeyler içmeye davet et. bunun medeni bir talep olduğunu ve onunda tanıdığı en modern bayanlardan biri olduğunu bunu geri çevirmeyeceğini düşündüğünü baştan ifade et.ver gazı yani. :)
1- kabul ederse görüştüğünüzde gözünü boya ne yap ne et etkile.sana kalmış
2- kabul etmezse tamamiyle sırt çevir. ilgi gösterme suratına bakma. gözünün önünde başka kız arkadaşlarınla konuş gül. rahat takıl. 2 hafta içinde sana geri dönüşte bulunmazsa gel burdan yaz :)

RuN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dermanım oldun sanki cok iyi bir fikir kardeş bende denicem bunu

tamam hadi hayırlısı :)

--- Mesaj Güncellendi ---

Ben deneyimlerime göre birkaç şey söyleyeyim :) Mektup olayı çok klasik kalmış günümüze göre. Evet ben de yazmıştım mektup ama şimdi devir çok farklı. hatalı olmuş bu bence.
kızın yanına git düzgün bir biçimde birşeyler içmeye davet et. bunun medeni bir talep olduğunu ve onunda tanıdığı en modern bayanlardan biri olduğunu bunu geri çevirmeyeceğini düşündüğünü baştan ifade et.ver gazı yani. :)
1- kabul ederse görüştüğünüzde gözünü boya ne yap ne et etkile.sana kalmış
2- kabul etmezse tamamiyle sırt çevir. ilgi gösterme suratına bakma. gözünün önünde başka kız arkadaşlarınla konuş gül. rahat takıl. 2 hafta içinde sana geri dönüşte bulunmazsa gel burdan yaz :)

2. maddeyi denemek hata olur bence :)

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
kaç yaşındasın bilmiyorum ama bizim yaşlarda bu işler şöyle oluyor renkli bir pompa hayatımız olur dercesine imalarda bulun, fantezilerini anlat, şaplak her zaman etkilidir haberin olsun etkilenmeyen kadın yok en azından ben etkilenmeyeni görmedim hani çok masum temiz duygular içinde olabilirsin ama bu hayatın sadece %10 u geri kalanı hayvansal duygulardan ibaret bir hayvan gibi davran sevgili kardeşim. öyle mektup felanda boş iş oturt karşına istiyorum kız seni de kararlı olduğunu göster sevgili kardeşim

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
oldu haps sonra kızı bidaha göremeyeyim demi cok zekice :D

mmtself

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu yorumdan sonra sen Run ı dinle derim :D
gayet mantıklı. hem de tecrübe konuşuyor besbelli
iki kez aşık oldum. ilkini sayma küçüktük. beklersen daha çook beklersin.
ufak da olsa adım at sürekli. "bi adım ileri bekle iki adım geri" mehteran gibi yapma.
Run Run :p

tabii teknomind dediği gibi biraz zaman da tanı. üzerine fazla gitme bence de. hediyeni de ver bu arada ama. yarıyıl tatili seni düşünmesi için yeterli bi süre. sende yeterince eriyip bitersin artık :D

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
doğru diyorsunuz ben hediyeyi alayım sonra notla birlikte vereyim 15 tatildede düsünsün iyice ama nota ne yazayım biraz yardımcı olurmusunuz

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
arkadaş hediye sevgiliye alınır eşe alınır daha ortada fol yok yumurta yok sen şimdi daha ortada hiçbirşey yokken kıza böyle jestler yaparsan kızın senle sevgili olmasına sevişmesine gerek kalmaz kullanır seni peşinden sürükler merakta bırak sen beni dinle başarıya ulaşamazsan gel özelden yüzüme tükür : ) hey gidim ya yahu hep kızları böyle abuk subuk şeyler yaparak elinizden kaçırıyorsunuz sonra abazan abazan geziyorsunuz

RuN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
doğru diyorsunuz ben hediyeyi alayım sonra notla birlikte vereyim 15 tatildede düsünsün iyice ama nota ne yazayım biraz yardımcı olurmusunuz

:D bak buna bişey tavsiye ediyim mizah yoluyla :)

seviyorum ama kimi,
e n tatlı birisini
n asıl anlatsam sana
i lk harflerime baksana :)

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
haps ben yapacağımı biliyorum ve run arkadasımada güveniyorum ;)

vays run sende şair ruhu varmıs arkadasım cok tesekkürler

vays run sende şair ruhu varmıs arkadasım cok tesekkürler:lol: :lol::D

RuN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaş hediye sevgiliye alınır eşe alınır daha ortada fol yok yumurta yok sen şimdi daha ortada hiçbirşey yokken kıza böyle jestler yaparsan kızın senle sevgili olmasına sevişmesine gerek kalmaz kullanır seni peşinden sürükler merakta bırak sen beni dinle başarıya ulaşamazsan gel özelden yüzüme tükür : ) hey gidim ya yahu hep kızları böyle abuk subuk şeyler yaparak elinizden kaçırıyorsunuz sonra abazan abazan geziyorsunuz

o seni kullanmaya çalışsada sen sevmeye ve hediye almaya devam et. bi zaman sonra emin yaptığının farkına varıcak ve yaptığı yanlış görücek. senin dediğini uygulayan hiç bişey elde edemez. senin ki ancak gönül eğlendirmek boşa kürek sallamak olur

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
haps burada tecrübe konusuyor( tesekkürler RuN )

fertorres

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben de tam tersi olmuştu ; bir kızdan hoşlanıyordum ama ona açılamamıştım sonra geçen sene bu günler benim arkdaş kızın arkadaşına yazıldı sonuç alamadı ve benden bahsetti, arkadaşı hoşlandıgı kıza iletti, tanıştık ve çıktık :D

RuN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
haps ben yapacağımı biliyorum ve run arkadasımada güveniyorum ;)

vays run sende şair ruhu varmıs arkadasım cok tesekkürler

vays run sende şair ruhu varmıs arkadasım cok tesekkürler:lol: :lol::D

yardım etmeye çalışıyorum işte ben seçenekleri sundum seçim senin :)

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
@cloud27

Yazdıklarınızdan yola çıkarak ve yaşı kemale ermiş görmüş geçirmiş biri olarak çok net şunu söyleyebilirim ki; kızın sizde gönlü yok. Fazla zorlamanın da anlamı yok. Başka limanlara yelken açmanız sizin için daha iyi olur kanaatimce. Kolaygelsin.

RuN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
haps burada tecrübe konusuyor( tesekkürler RuN )

yok milleti kırmak haddim değil oda öle düşünüyodur ama bence işe yarıcak bi durum değil. bendeki tecrübede sayılmaz sadece bayanları iyi tanıyorum :) (kendi fikrimce)

@cloud27

Yazdıklarınızdan yola çıkarak ve yaşı kemale ermiş görmüş geçirmiş biri olarak çok net şunu söyleyebilirim ki; kızın sizde gönlü yok. Fazla zorlamanın da anlamı yok. Başka limanlara yelken açmanız sizin için daha iyi olur kanaatimce. Kolaygelsin.

belkide... ama bişeyi elde etmek için çabalamak zorundasın pes etmek olmaz. gönül bu hiç sevmez dediğin kişi bile senin olabilr :)

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
"Dereyi görmeden paçaları sıvamayın" demiş atalarımız sen olayı görmeden nereden bileceksin en azından denemek gerekir ilerde pişman olmamak için