Arkadaşlar babam pc almış ama bakarmısınz

Bu konuyu okuyanlar

Mamodu Niyank

Asistan
Reaksiyon puanı
2
http://www.n11.com/lenovo-z5070-59-..._id=31535537&gclid=CIyqtdq7qsECFSXKtAodGCwAOw babam bu pcyi almış vatandan 1925 tlye.sizce nasıl vatanda şöyle bi şansımız varmış.1 ay içerisinde değişim yapabiliyomuşuz sizce değişeyimmi ?.daha pcyi inceleyemedim ve ben memlekete en az 2 ay sonra gidebilirim yani o kadar paraya bu pc değermi ? öneriniz varsa bekliyorum..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ayrıca vatanın sitesinde bu ürün var ama fiyatı 1700 küsür tl acaba babamın aldıgı farklı bi ürün mü ben bulamadım şahsen bu modelden başkada varmı üst versiyonu filna

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yoksa kazık mı yedik :D

Mamodu Niyank

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bunun yerine tek kalan z510 i5 6 gb rami olanimi alsam sonucta bildigmz pc.fikri olan yokmu

cutinç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her sitede 14 gün içerisinde değişim yapma hatta para iadesi yapmak zorundalar hiç bir koşul göstermeden hem de :sleep:

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Bunun yerine tek kalan z510 i5 6 gb rami olanimi alsam sonucta bildigmz pc.fikri olan yokmu
z510 tercihiniz yerinde olacaktır hem işlemcisi hem ekran kartı çok daha iyi adam akıllı oyun oynatabilen bir laptop sahibi olursunuz :)

Mamodu Niyank

Asistan
Reaksiyon puanı
2
tmm eyvallah z510 güzelde 6 gb ram var bide bu model eskidi artıkgene bişey bulamazsam z510 alıcam ama sizi genede bana asusdan lenovodan filan belki kaçırdıgım olmuştur bi kaç model önerin tutulan modeller yanı sorunsuz şekilde işlerin halledildiği birazcık oyun bilgisayarı varsa önerin yoksa z510.babam pcyi 1925 tlye almış.+ - 100 tl daha fazla veremem üstünede parasal olarakda.tşklr şimdiden.bide bu z5070 yeni çıktı nasıl bişey bilmiyorum ekran kartı olarak evet z510 iyi ama çok saçma bir durum içerisindeyim yardımlarınızı esirgemeyin tşklr tekrardan :)

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
Her sitede 14 gün içerisinde değişim yapma hatta para iadesi yapmak zorundalar hiç bir koşul göstermeden hem de :sleep:
sadecenotebook.com bunu yapmıyor
sırf kutusunu açtığım için notebook'u iade almadılar (bir gün sonra iade etmek istemiştim)
hiç açmazsan ancak o zaman iade kabul ediyorlarmış.

telefondaki bey "tekrar satamayız o yüzden geri alamıyoruz" dedi
mahkeme yolu her zaman açık tabi
konuyla ilgisi yok ama bilginiz olsun diye paylaşmak istedim

cutinç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sadecenotebook.com bunu yapmıyor
sadece kutusunu açtığım için notebook'u iade almadılar (bir gün sonra iade etmek istemiştim)
telefondaki bey tekrar satamayız o yüzden geri alamıyoruz dedi
mahkeme yolu her zaman açık tabi
konuyla ilgisi yok ama bilginiz olsun diye paylaşmak istedim

Yapmak zorundalar 14 günü geçmemesi lazım peşini bırakmayın

Mamodu Niyank

Asistan
Reaksiyon puanı
2
para iadesi alıyomu peki vatan computer daha 3 gün önce alındı pc.iade edebilirmiyim kesin bilgi lazım..