Arkadaşlarla oynanacak oyunlar

Bu konuyu okuyanlar

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
@Overclocked, Bir de modlu oynayacaksın, ama bir kaç yüz mod ile. Çok harika oluyor. Ben neredeyse 200 mod indirdim ve halen modlara bakıyorum.
Minecraft değil ama Gta san andreas'ta 200'e yakın mod vardı. Sürekli çöküp duruyordu oyun :D

Minecraft'ta ise bir mod bile kurmak işkence. Sürekli bir hata çıkıyordu. Bir daha modla uğraşmadım.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
@Overclocked, Ben 3-5 modla yaşadım sadece. Bazı modlar sorunlu olabiliyor. Yani rahatça indirdim. Sen yanlış yapmışındır. Java ya da Forge sürümleri uyumlu değildir gibi hatalar olabiliyor.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
@Overclocked, Ben 3-5 modla yaşadım sadece. Bazı modlar sorunlu olabiliyor. Yani rahatça indirdim. Sen yanlış yapmışındır. Java ya da Forge sürümleri uyumlu değildir gibi hatalar olabiliyor.
Bilemiyorum. Bir de şöyle bir olay var, 3-5 kişi modlu oynamak istiyoruz. Sonra mutlaka birimizde çözülmeyecek bir hata oluyor. Modlu online oynamak çok zor oluyor.

QuietTouch

Asistan
Reaksiyon puanı
187
Don't Starve Together
Raft
Sea Of Thieves
Bussines Tour

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,406
minecrafti en az 14 kez bitirdik üsütne 2 kez modlu oynadık ve lav yükseliyor manhunt gibi modlar da yaptık
Harbi agasınız o zaman biraz saksıları çalıştıracak olursak CS:GO yada VALORANT oynayabilirsiniz belki yada Son Oyuncu