Arkadaşımın sorunu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Fikretan

Üyecik
Travma sonrası gülmeyi unutan arkadaşım yardım almadan kendisini tedavi edebilirmi? 20 yaşında arkadaşım.

caner00

Asistan
Travma sonrası gülmeyi unutan arkadaşım yardım almadan kendisini tedavi edebilirmi? 20 yaşında arkadaşım.
kişinin kişisel gelişimi ile alakalı.biyolojik olarak bir hasar yoksa(kalıcı bir beyin hasarı)düzelir diye umuyorum.çok kritik bir durum ne desem yalan olur.düzelecekse kendiliğinden düzelir bence.ekstra yerlere danışması gerekri mi bilemem.bence bir doktora gitsin ya da terapi alsın

Fikretan

Üyecik
Arkadaşımın bağışıklığı düzeldi sesi kısaldı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şarkı söylemeye çalışıyor hep ama bağışıklık gidip geliyor önce çöküyor sonra düzeliyor ve böyle gelgit yapıyor düzelirmi?

Fikretan

Üyecik
2 ay geçti hala düzelmedi ne yapmalıyız

Kendi zorluyor kahkaha atıyor sonra ertesi gün unutuyor oda uzun atamıyor

caner00

Asistan
2 ay geçti hala düzelmedi ne yapmalıyız

Kendi zorluyor kahkaha atıyor sonra ertesi gün unutuyor oda uzun atamıyor
doktora gidin.belkide 10 yıl sürer.bu olayın büyüklüğüne bağlı.ya delirseydi?o da var onuda düşünün.en azından şuan iyi.

Fikretan

Üyecik
Yumruk darbesi aldı 8 defa.

Eskiden damlacıklı kapanıyordu şimdi ise normal kapanıyor burnu hastalıkları yeniyor

AliBaki

Doçent
Doktor kontrolü altında alınmalı bence ve arkadaşınızı bu konu hakkında deşmeyin. Mesela arkadaşınız bir espiriye gulemiyorsa sizde gulmemeye çalışın onu normalleştirin. Onu o olayları hatırlatacak şeylerden uzak tutun. Unutturmaya çalışın

Fikretan

Üyecik
Arkadaşımın sesi kısıldı ve şarkı söylüyor ve koşabiliyor ama az çünkü nefesi azaldı vücüt çalışması lazımmı

Son mesajlar