Arkadaşıma Doğum Günü Hediyesi Bulamadım

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
120
Şimdi. Kız arkadaşım (yok o anlamda değil cinsiyeti kız olduğu için dedim) Attack on Titan hayranı, ve ona doğum günü hediyesi alacağım. Doğal olarak Levi'li bir şey olsun istiyorum ama.

Bütçe 40-50 olsa iyi olur.
Bir de giysi istemiyor sebebini alamadım
Bir kupa kolye bardak vs öneriniz ?

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Arkadaşının hobisine göre seçmelisin bence. Mesela tarih, arkeoloji seviyorsa truva atı al. O tarz birşey seç. Bilgisayar seviyorsa oyun olabilir veya ona benzer birşey olabilir.

Reaksiyon puanı
120
Arkadaşının hobisine göre seçmelisin bence. Mesela tarih, arkeoloji seviyorsa truva atı al. O tarz birşey seç. Bilgisayar seviyorsa oyun olabilir veya ona benzer birşey olabilir.
Hocam yazdığım gibi. En çok bahsettiği şey attack on Titan. Tarih, bilim sevgisi göremiyorum. Yani. Tam bir Animeci.

Reaksiyon puanı
120
şöyle anime karakter figürü oluyordu daha çok böyle masaya koymalık onun adı neydi?
He aksiyon figürü. Hocam bu arada buldum sayılır. Levili lamba var. Gece lambası Levi hologramlı. Çok güzel. Bir de kupa var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam yok. Okumuş onları. İlla olacak attack on Titan :) maalesef. Ne yapalım. Burada yazdım buldum diye onlara bakın isterseniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanırım şu PETRADESIGN Attack On Titan Levi Ackerman Anime Masa Lambası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe