Arkadaş Sitem İlgili Aramalarda İlk Sıralarda Çıkıyo Ama..

Bu konuyu okuyanlar

winstoncash

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Sitenin tam adını yazıp aratırsan tabii ilk sırada çıkar.Zaten verdiğin arama linkinde sadece tek bir sonuç çıkmış.Temel'in fıkrasına benzedi bu.Temel yarışa katılmış.Yarıştan üzgün şekilde dönmüş."Noldu?Kaçıncı oldun?" diye sormuşlar."2. oldum" demiş."O zaman niye üzülüyorsun?" demişler."Ula yarışa iki kişi katıldı" demiş.

PeRSeuS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Doğru Söylüyorsun:)

Sitenin tam adını yazıp aratırsan tabii ilk sırada çıkar.Zaten verdiğin arama linkinde sadece tek bir sonuç çıkmış.Temel'in fıkrasına benzedi bu.Temel yarışa katılmış.Yarıştan üzgün şekilde dönmüş."Noldu?Kaçıncı oldun?" diye sormuşlar."2. oldum" demiş."O zaman niye üzülüyorsun?" demişler."Ula yarışa iki kişi katıldı" demiş.

nsgnc

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Yapacak birşey yok. Arama sonuçlarına müdahale yapılamıyor bildiğim kadarıyla.

hnl

Asistan
Reaksiyon puanı
6

":mrgreen:"

X-MR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İstediğin şey

stednsf8.png

Böyle birşey galiba? Bu google eski ve buyuk sitelere yapıyor sanırım.. Web siteni çalışarak buyutursen bu istediklerin otomatikman olacaktır.

TWOHAF

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayır büyük sitelere değil sadece google bir özelliğidi bu tam hatırlamıyorum ama siteni oraya yüklediğin zaman böyle oluyordu ben yaptım o zaman ama nasıl yaptım unuttum :(
www.twohaf.com

TWOHAF

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaş buyuk demiş benimkisi buyuk mu bilemem :)

Nisanci93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu senin ayarlayabildiğin birşey değil google otomatik ayarlıyor.En azından 1 sene gibi bir sürede sık güncellenirsen olma ihtimali yüksek fakat kesin değil.Ama webmaster centralden ayarlanabiliyor.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Arkadaş BAnlanmış :D

masterdevil

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Beli bir zaman gecsin zaten automatic ollarak aticak google amca bu linkleri :)
elinden gellen birsey yok :)
hit alirsa siten o kadar hizli atanir linkler!

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
hayır büyük sitelere değil sadece google bir özelliğidi bu tam hatırlamıyorum ama siteni oraya yüklediğin zaman böyle oluyordu ben yaptım o zaman ama nasıl yaptım unuttum :(
www.twohaf.com

Alakası yok arkadaşım. Tamamen tıklamaya göre. Sitemi google'a eklerken okumuştum. Eğer sitene çok tıklanırsa o kategoriler çıkar.
Google her siteye kategori vermez.

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
ben yinede açıklama yapayım ihtiyaç duyan olursa diye;

O gördüğünüz alt başlık yapısı google tarafından üretilmektedir, dışarıdan müdahale imkanı yoktur. Yapılabilecek tek şey sayfalarınızı o alt başlıkların oluşturulabileceği gibi düzenlemenizdir.
Mesela: program satan ve tanıtan bir siteniz varsa, aşağıdaki sayfaları hazırlamalı ve gerekli metadataları yerleştirmeniz yeterli (tabiki aramada siteniz ilk sırada çıktığı durumda) olacaktır.

Anasayfa
Downloads
Demo
Screenshots

Bu durumda google bu sayfa başlıklarını alarak alt menüleri oluşturacaktır.

Saygılar

garintsi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkdaşlar siteme 4. ayında bu özellik geldi ve şu anda hala bu özellik var.
Bunu kendiniz ayarlayamazsınız,google siteniz biraz geliştikten sonra kendisi yapacaktır,Google hak edene veriyor:)

konsolos

Asistan
Reaksiyon puanı
0
oralara google bir sitenin en çok tıklanan bağlantılarını koyuyor. sdn gibi bir bilişim sitesinin de bir aralar Adı Bilinmeyen Hatunlar diye bir alt başlığı çıkıyordu. :(