Arkada çalan parçanın adı nedir bilen var mı?

Bu konuyu okuyanlar

iol99

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
"Manyak manyak değilim.. Süper zekayım, cin gibiyim" :D :D ;D ;D :}

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Kimdir bu Kerim Akbaş ya Cem Uzan gibi çoşuyor bir ara sövecek sandım ama değilmiş :D muahhaa ;D adamın gözlere dikkat !!! :p
süper zeka yaww ;D

iol99

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Jojoba dedi ki:
Kimdir bu Kerim Akbaş ya Cem Uzan gibi çoşuyor bir ara sövecek sandım ama değilmiş :D muahhaa ;D adamın gözlere dikkat !!! :p
süper zeka yaww ;D

Cem Uzan'dan çok Saadettin Teksoy gibi konuşuyor. Bir de Ahmet Vardar vardı yahu :D "Bak kardeşim o patatesleri sana çiğ çiğ yediririm" :D :D :D

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
iol dedi ki:
<br />
Jojoba dedi ki:
<br />Kimdir bu Kerim Akbaş ya Cem Uzan gibi çoşuyor bir ara sövecek sandım ama değilmiş :D muahhaa ;D adamın gözlere dikkat !!! :p<br />süper zeka yaww ;D<br />
<br /><br />Cem Uzan'dan çok Saadettin Teksoy gibi konuşuyor. Bir de Ahmet Vardar vardı yahu :D "Bak kardeşim o patatesleri sana çiğ çiğ yediririm" :D :D :D<br />
<br />ya aklıma getirdin o günleri "Ben Saadettiin Teksoy sokarım :D "<br />http://www.youtube.com/watch?v=udpvacrj6IE<br />youtube da tek videosu bu diğerleri onla dalga geçmişler, giymiş kaftanları sırların efendisi olmuş :}<br />puahaha

iol99

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Jojoba dedi ki:
iol dedi ki:
Jojoba dedi ki:
süper zeka yaww ;D

Cem Uzan'dan çok Saadettin Teksoy gibi konuşuyor. Bir de Ahmet Vardar vardı yahu :D "Bak kardeşim o patatesleri sana çiğ çiğ yediririm" :D :D :D
ya aklıam getirdin o günleri "Ben Saadettiin Teksoy sokarım :D "
youtube da tek videosu bu diğerleri onla dalga geçmişler, giymiş kaftanları sırların efendisi olmuş :}
puahaha

:O :O Yahu adam "historye tanti interest ud eroren pati non posit" deyip ortalıktan kayboluyor, sırlar alemine karışıyor :R :R o_O :D

Cinlerle uğraşıyordu bir ara da bu.. "Yüzüm yanıyor sayın seyirciler beni cin çarptı" :D :D :D :D ;D;D :}

Son mesajlar