Haber Arjantin Paralarına Messi'yi Basmaya Hazırlanıyor!!! ?

Bu konuyu okuyanlar

Sedefizgi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,778
Ekte bıraktığım bir fotografa denk geldim. Arjantin milli takımının yıldız oyuncusu Messi'nin yüzünü Arjantin Paralarına basmaya hazırlandıklarıyla ilgili bir haber var ? haberin kaynagı financiero

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221223_215548.jpg
    Screenshot_20221223_215548.jpg
    126.7 KB · Görüntüleme: 33

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Yaşayan birini çok zor basmazlar paraya...

Ancak ölünce basarlar basarsalar.

Sedefizgi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,778
Yaşayan birini çok zor basmazlar paraya...

Ancak ölünce basarlar basarsalar.
Hee böyle bir kural oldugunu bilmiyordum bak ? haberde böyle hayali para basmışlar ne kadar komik olmuş ya ??? kupayla yattıgı fotografı bassalardı??

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Hee böyle bir kural oldugunu bilmiyordum bak ? haberde böyle hayali para basmışlar ne kadar komik olmuş ya ??? kupayla yattıgı fotografı bassalardı??

Öyle bir kural yok ama bastılar mı krallık diktatörlük tek adamlık gibi olur. Yaşayan birinin paraya basılması.

Ayrıca Messi sonuçta yaşayan birisi yarın suç işlemiyeceğinin yasa dışı bir şey yapmayacağının flan garantisi yok ki 5 yıl sonra futbolu bırakınca adam öldürse katil olsa mesela parada katil birinin fotolarımı olacak.

O yüzden ölmeden çok zor görüyorum ben paraya basılmasını. Ayrıca dediğin gibi adamın kupayla fotosunu basacan adam yaşlanıyor 5 yıl sonra kilo alacak tipi saçı başı değişecek ama parada halen fotosu var hoş olmaz.

Sedefizgi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,778
Öyle bir kural yok ama bastılar mı krallık diktatörlük tek adamlık gibi olur. Yaşayan birinin paraya basılması.

Ayrıca Messi sonuçta yaşayan birisi yarın suç işlemiyeceğinin yasa dışı bir şey yapmayacağının flan garantisi yok ki 5 yıl sonra futbolu bırakınca adam öldürse katil olsa mesela parada katil birinin fotolarımı olacak.

O yüzden ölmeden çok zor görüyorum ben paraya basılmasını. Ayrıca dediğin gibi adamın kupayla fotosunu basacan adam yaşlanıyor 5 yıl sonra kilo alacak tipi saçı başı değişecek ama parada halen fotosu var hoş olmaz.
Ooo çok derin oldu bu ? Arjantin Messi'yi onurlandırmak için böyle bişey düşündü bence paraya bizim gibi derin baktıklarını sanmıyorum ?‍♀️