Arızasını Çözemediğim Masaüstü Bilgisayarım

Bu konuyu okuyanlar

mehmet.yldz00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni bir bilgisayar aldım sürekli bir mavi ekran hatası veriyordu bu hata "CRITICAL PROCESS DIED" di.sorunun ne olduğunu anlamayınca pc yi aldığım firmaya gönderdim herhangi bir sorununun olmadığını 3 saate yakın her konuda test ettiklerini söylediler ve geri gönderdiler ama şimdide başka bir mavi ekran hatası alıyorum bu hata "WHEA UNCORRECTABLE ERROR"du.Bu hataları almaya başlayınca format attım ama bi işe yaramadı hatta pc nin format sonrası driverlerini bile yükleyemedim hatadan dolayı ve bilgisayarı kapattığımda bazen monitörle bağlantısı gidiyor fakat kasa çalışmaya devam ediyor.Bu sorunlarla ilgili fikri olan çözümünün ne olduğunu bilen yada sorun hakkında bi fikri olan varsa yardımcı olun lütfen bu bilgisayara az bi harcama yapmadım.

Wrenter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
support.microsoft.com/tr-tr/help/4028662/windows-how-to-fix-wheauncorrectableerror buraya bak belki çözüm bulursun.

TONEGAme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Anakartı incele geçmiş olsun inşallah düzelir hatada yazan a dikkat et "UNCORRECTABLE ERROR" yazıyor bunu çevir "DÜZELTİLEMEZ SORUN"diyor

mehmet.yldz00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
support.microsoft.com/tr-tr/help/4028662/windows-how-to-fix-wheauncorrectableerror buraya bak belki çözüm bulursun.
araştırdığım kadarıyla güncellemelerle ilgili bi sorun ama pc her yönden güncel :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakartı incele geçmiş olsun inşallah düzelir hatada yazan a dikkat et "UNCORRECTABLE ERROR" yazıyor bunu çevir "DÜZELTİLEMEZ SORUN"diyor
bir çaresini bulmaya çalışıyorum kardeşim olmadı hangi parça arızalıysa yada yazılımsal sorunsa tekrar göndericem kasayı onlar halledicek daha alalı 3 hafta bile olmadı pc 5 defa format yedi sinirlerim çok bozuk adam akıllı kullanma fırsatı bile bulamadım.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Eğer siyah ekran veriyorsa açmıyorsa oyun oynarken yanmış olabilir benimki boşta 19 derece yükte ve oyunda 25 de kalıyor.

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Olay günlüklerini incele özellikle kırmızı ünlem olanlar bir driver çakışma yapıyor olabilir bir de sistem özelliklerini yazarsan farklı fikirlerede yer vermiş olursunuz. (=