Arda'dan alkışlanacak hareket!

sonmodel06

Profesör
Bu sezon zaman zaman agresif tavırlarıyla eleştiri toplayan Galatasaray'ın genç yıldızı Arda Turan, Beşiktaş maçında sahalarımızda ender görülen bir güzelliğe imza attı. Milli futbolcu maçta yerde kaldığı bir pozisyondan sonra hakem Cüneyt Çakır'a dönerek "Birşey yok, faul de yok kendimi de yere atmadım" olarak anlaşılan bir hareket yaptı!

video: http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=50187
 

malatya

Profesör
nedense millet kırmızı kart su kart bu kart verilmeli diyor..adam düştü ama kalkmadan hakemdende beşikteşlılardanda özür diledi..helal olsun ...
 

hta1905

Profesör
Hep sahtekarlık gördüğümüzden bu tür dürüstlükler aşağılanıyor.Kimsenin kimseye güveni kalmamış bu toplumda.
 

zelenga

Profesör
Bununla ilgili olarak Cuma günü Fernerbahçenin ilk gol!ünde koluna çarpan oyuncunun hakemi uyarmaması bir yana Konyanın ilk golünde Volkan'ın gördüğü halde hakeme itiraz etmesi düşündürücüdür... Bu mudur yani sportmenlik, profesyonellik(?!)...
Ne farkınız kaldı 2002 Dünya kupasında kendi yerden yere atan elin Brezilyalı cnbt Rivaldosundan.. Takip edenler hatırlar...Hatırlayamayanlar için ekledim.
http://www.metacafe.com/watch/1377904/rivaldo_fake/
 

onursevim

Profesör
Onursal Üye
Hem genç olacaksın hem de yıldız olacaksın ufacık yaşında milli takımda olacaksın . Bide adam gibi adam olacaksın gelmedi uzun zamandır böylesi .4 4 lüksün ARDA.

Kesekci kardeşim O bizim gözümüzde bi yerlere çoktan vardı zaten. Boşver gerisini ;)
 

winstoncash

Profesör
Yorumlara bakıyorum da sanki bir derbi maçta birden fazla penaltı olamaz, ya da iki kere penaltı verilmişse kesin hakem hatasıdır şeklinde yorumlar var.Kardeşim ceza sahası içinde 10 kusurlu hareketten birini 10 defa yapsanız, 10 defa penaltı çalar hakem.İki penaltının üstüne bir de kırmızı kart verilmez diye bir kural da yok bildiğim kadarıyla.Bir tane Beşiktaşlı da çıksın desin ki "bu sene çok kötü takımımız,Galatasaray maçında da kötüydük, kaybettik, üzgünüz." Adamlar yolda yürürken kafalarına saksı düşse hakeme suç atacaklar.Bu kadar pişkinlik cidden görmedim ben hayatımda.
 

UgurABA

Dekan
O kadar rezil bir durumdayızki normalde olması gereken standart olması gereken birşey olunca alkışlıyoruz.
 
Üst