Arda Turan, Milli Takım kariyerini sonlandırdı

Bu konuyu okuyanlar

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
arda-turan-milli-takim-kariyerini-sonlandirdi,2kXdXh0mJ0OwpmaVPtAVFg.jpg

Milli Takımın dünya kupası elemelerinde Kosova ile oynayacağı karşılaşma öncesi uçakta gazeteci Bilal Meşe'ye saldıran Arda Turan, milli takım kadrosundan çıkarıldı. Olayların ardından basının karşısına çıkan Arda, Milli Takım kariyerini sonlandırdığını açıkladı.

Arda Turan, milli takım kafilesini Slovenya'ya taşıyan uçakta, gazeteci Bilal Meşe ile karşı karşıya gelmişti. Milli oyuncu, Meşe'ye hakaret edip, saldırmıştı.

Yaşananların ardından Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst ve Fatih Terim'in de katıldığı bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantı sonrası Arda Turan'ın kamptan ayrılmasına karar verildiği öğrenildi.

ARDA'DAN BASIN TOPLANTISI

Arda Turan, Milli Takım kadrosundan çıkarılmasının ardından basın toplantısı düzenliyor.

Arda, "Kendimi kuş gibi hissediyorum. Bana yapılanları hiç unutmadım. Hayatta bir şey yapıyorsanız bunun bedelini ödersiniz. Milli takım formasıyla yanlış şeyler yaptım. Kosova maçında olmama kararı aldık. Sadece bu formaya aşık olan birisi olarak, parayı hiç düşünmeyen bir oyuncu oalrka konuşuyorum. Her sıkıntı olduğunda istiyorsanız kenara çıkayım diyordum. Artık zamanın geldiğini düşünüyorum. Gereğini yapıyorum ve milli takım kariyerimi sonlandırıyorum. "

Arda Turan, Milli Takım kariyerini sonlandırdı

alphabet

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Sonunda delikanlı bir hareket yaptı...

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
İsabet olmuş.
Milli takım şımarıklıktan geçilmiyor.
Bazıları kendilerini 80 milyonjn üstünde gördükçe hiçbir yere varamayız.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Egosu iyice yükselmişti bu aralar. Kendi etti, kendi buldu. Böyle giderse de Emre Belözoğluna benzeyecek gibi duruyor.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Şu Arda' ya hiç ısınmamıştım zaten milli takıma faydanı hiç olmadı Barcelona' da nasıl oynuyor anlamış değilim son zamanlarda hakikaten bariz bir şekilde şımarmıştı. Yaptığını tasvip etmek mümkün değim şekilli konuşarak milli takımı sonlandırmış. Aman ne üzüldüm. Görün bakın yakın bir zamanda af dileyip tekrar milli takıma dönmek isteyecek bizim saf yetkililerde buyur gel deyip kapıyı açacaklar maalesef. Gittiğine sevindim. Kurtulmuş olduk.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şu Arda' ya hiç ısınmamıştım zaten milli takıma faydanı hiç olmadı Barcelona' da nasıl oynuyor anlamış değilim son zamanlarda hakikaten bariz bir şekilde şımarmıştı. Yaptığını tasvip etmek mümkün değim şekilli konuşarak milli takımı sonlandırmış. Aman ne üzüldüm. Görün bakın yakın bir zamanda af dileyip tekrar milli takıma dönmek isteyecek bizim saf yetkililerde buyur gel deyip kapıyı açacaklar maalesef. Gittiğine sevindim. Kurtulmuş olduk.
Fatih terim hayatta affetmez.

berkyazicioglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence hareketi doğru ama Ardanın suçlu olduğunu düşünmüyorum, iyi olduğu dönemde de kötü olduğu dönemde de ciddi medya baskısına maruz kaldı, öyle hastalığı varmış böyle kadınlarla yatıyormuş, performansı düşükmüş. Basınımızın ne halde olduğunu hepimiz iyi biliyoruz zaten.

berkyazicioglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu nasıl bir mantık? Demek ki senin gibi düşünenlere oynuyorlar.

Reaksiyon puanı
16,118
Barcelona da gönderirse ayvayı yedi Fatih Terim üzerini çizdi bitti o iş Arda Turan geri dönemez Fatih hoca bu konuda hassas.

berkyazicioglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Katılıyorum, Barcelona göndermek istiyor fakat iyi bir para karşılığında göndermek istiyor. Şu olaylardan sonra da Arda Turan' a Barcelonanın istediği 30 milyonu verecek takım yok. Bence askıda kalır.