Arda Turan, Instagram'da Takipçisini Tehdit Etti

mazruf

Guru
Onursal Üye
Barcelona'da forma giyen Arda Turan, Instagram'da "La Liga'da sezonun en kötü 11'ine girerek ülkemizi gururlandırdın. Hayat sana güzel şova devam" yazan takipçisini tehdit etti.İspanya La Liga takımlarından Barcelona'da forma giyen Arda Turan, Instagram hesabında bir takipçisiyle tartıştı. Son haftalarda performansı nedeniyle acımasızca eleştirilen milli yıldız, bazı haber siteleri tarafından yılın en kötü ilk 11'ine alındı.

Arda Turan, La Liga'nın en kötü 11'inde

Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşan Arda Turan'a, takipçilerinden de tepki geldi.

"ÜLKEMİZİ YİNE GURURLANDIRDIN"

Bir kullanıcının "Reklam yıldızlıklarından arta kalan zamanlarında futbolunu geliştirmeye çabalamanı tavsiye ederim. La Liga sezonunun en kötü 11'ine girerek ülkemizi yine gururlandırdın. Hayat sana güzel şova devam" yazmasına sinirlenen Arda, S. S. isimli kişiyi tehdit etti:

"Seni bulacağım, show nasıl olacak göreceksin. Ben dediğimi yaparım göreceksin"

Yıldız futbolcu yaşanan tartışmanın ardından attığı yorumları silerken atışma yaşadığı kişi Twitter hesabından tehdit içeren yorumları paylaştı.
(Haberler.com)
 
İyice şaşırdı Arda.
Tam Türk işi oldu. Antrenmana odaklanmak yerine herşeyi yaptı, sonunda geldiği hale bak.
 
Tehdit etmesi profesyonel bir insana yakışmamış tabii ama bizimde yurt dışında bizi temsil eden sporcularımız sanatçılarımız vs. insanlarımızı motive edicek arkalarında olduğumuzu göstericek şekilde konuşmamız gerekmez mi sizcede?
 

Uber

Profesör
Üzücü bir durum, özellikle böyle insanları kahraman haline getiren genç ve küçük arkadaşları hayal kırıklığına uğratacak hareketler sergilenmesi üzücü.

Ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ne ünlü ne ünsüz ne olursa olsun insanlarımız eleştiriyi kaldıramıyor, bazen burada bile kendi fikrine aykırı bir kelam edilmedikçe çok sert tepkiler alabiliyoruz. Hakaret içermedikçe eleştiri bana göre bir haktır.
 

yucesezar

Profesör
Yasaklı
O adamı öperler demedi demeyin. kaldı ki arda o kadar da haksız değil eleştiri bir hak olabilir ama adamı sosyal paylaşım hesabından eleştirmek hak değil.
 
Her türlü kanaldan eleştiri yapılabilir tabikide sonuçta profili herkese açık ve herkes argo küfür vb kötü söz söylemeden eleştiri yapabilir bunun her hangibir platformla alakası olduğunu düşünmüyorum.
 

Odessa

Profesör
O adam Ardanin yakini degil ki yüzyüze elestirisini yapabilsin. Arda da durumun farkinda olacak ki adama patlama yapmis. Sanirim Ardayla sonra görüsebilmis ve durum düzelmis. Menajer müdahale oldu tahminimce. Yoksa Ispanya da bomba haber olurdu. Bu arada adama da kimse birsey yapamaz. Ne kufur var ne baska birsey. Pohpohlanmaya alismislar, elestiri gelince evden aldiririm mode on. Birakin bu isler
 
Umutluydum Arda'dan, ne ki şöhretin büyüsüne çok fena yenildi. Kaldıramadı belli ki...
En kötü 11'e seçilmesi balansını, kimyasını bozmuş olmalı. Keşke Ronaldo'yu örnek alsaydı...
Ronaldo onca şöhretine, ününe rağmen hala antrenmanlarına saatler önce gelerek tek başına adeta kendini helak edercesine çalışmaktadır.
Diğerlerinden daha çok çalışmadıkça sadece normal ve sıradan bir topçu olursun... Ki, bu da Barcelona gibi bir kulüpte oynamana yetmez.
Adamı dünyanın zirvesine çıkarırlar; Ama eğer orada kalmasını bilmez, gereğini yapmazsan çok çabuk başaşağı indiriverirler.
Birinin bu gerçekleri ona hatırlatması canını çok sıkmış ya, keşke ibret alsaydı, teşekkür etseydi çok daha büyümüş olurdu gözümüzde.
 

PrestigeMan

Profesör
Baştakiler gibi buda çirkefliğe başladı. Baştakilerde eleştirilere gelemiyor. Oradan buna sıçramış yakınlığından.
 
Üst