Soru Arda Güler'in Transferini Doğru Buluyor musunuz?

Bu konuyu okuyanlar

ChChee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bildiğiniz üzere Arda Güler Real Madrid'e transfer oldu. Bazıları bu kararı kariyeri için doğru bulurken, bazıları Fenerbahçe'de kalması gerektiğini savundu. Fenerbahçe taraftarı bu konuda kızgın hissediyor.

Açıkçası bir Fenerli olarak bu transferi Arda Güler'in kariyeri için doğru buluyorum. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Allei

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Futbol sevmem ancak Arda Güler'i izlerken gerçekten futbolun tadını alıyorum. Fenerliler neden kızıyor anlamış değilim, bence doğru bir karardı.

FearlessMagnate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
İyi bi fikirdi Ama Direkmen Reale geçiş onu zorlayacak bence.

ikakbay

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Zaten başlangıçta modric ile oynayacından yedek ve 11 olarak, başta çok baskı olmayacaktır. Genç gitmenin avantajını yaşayacağını düşünüyorum

Quadro

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Gittiği kulübün adı Real Madrid.. Sanki doğrusu yanlışı pek ayırt edilemeyecek bir eşik Arda için. Yolu açık olsun.

mustafayakut020

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çok başarılı bir oyuncu. Umarım yapmış olduğu hamleler ilerde pişmanlığına neden olmaz...

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Real Madrid seni isterse seçim şansın yoktur, güveniyorum iyi yerlere çıkacağından eminim.

sadace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Real yerine daha baş altı bir kulübe gitmesi belki kariyerini ilerletme açısından daha iyi olabilirdi. Real'de forma şansı bulamayabilir.

polatz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cesur olmalıydı ve o da bunun bilincindeydi. Arda'da dünya yıldızı olmak istiyorsa fiziki özelliklerini ve kondisyonunu geliştirmeli. Ben bu sezon kendini Real'e kabul ettireceğini, gelecek sezonda ilk on bir oyuncusu olacağına inanıyorum.

Ben bir Fenerbahçeli olarak kaliteli bir futbolcunun FB'den ayrılacaksa Real gibi Bayern gibi Manu gibi büyük kulüplere gitmesi taraftarıyım. Szali'yi gönderdiler ama kime? Gidecekse Arda gibi, kesin ve net.