arctis 3 vs HyperX Cloud Stinger

Bu konuyu okuyanlar

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
beyler arctis 3 ün 450 tl olan ersiyonu yani 7.1 yazmıyor orda diğeri ise hyper x forumlarda arctis 3 ile alakalı kısık ses ve dayanıklılık konusunda sıkıntıları varmış bunu trendyolda bile böyle şikayetler gördüm sizce hangisi ?

Piforius

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Reis 2 kulaklığı ben de araştırıyorum şuanda, Arctis 3'ün dayanıklılık konusunda sıkıntısı olması aksine daha üst segmentteki kulaklıklardan daha tok bir hissiyatı var, sesi kısık diyenlere bakma günlük hayatta %100le kullanan kimseyi tanımıyorum yani normalde %20yse %25te kullanırsın öyle abartı bir kısıklık yok ,daha rahat olduğu için ben oyumu arctis 3'ten yana kullanıyorum

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
Cloud Stinger bende var ve gerçekten güzel kulaklık. Çok hafif bir baskı dışında öyle çok rahatsız etmiyor. Genel olarak rahat. Mikrofonu çok iyi olmasa da gayet güzel. İçinden Y kabloda çıktığı için mikrofon kulaklık girişi ayrı bile olsa bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Kulaklık hemen hemen her şeyle uyumlu. Sıcak havalarda biraz terletebiliyor. Ben biraz üst kısmı aç kapa aç kapa yaparak kafabandının içindeki kabloyu kopma noktasına getirdim o yüzden yeni kulaklık bakıyorum ama benim gibi hor kullanmaz biraz daha özen gösterirseniz uzun yıllar götürür. Bende de 3 seneyi devirdi onu belirteyim. Acaip hor kullanmama rağmen. Genel anlamda memnun kaldığımı söyleyebilirim kulaklıktan. Arctis 3'ü bilmiyorum ama hangisini alırsanız alın üzmeyecektir.

Son mesajlar