Arctis 3 mü G230 mu ?

Bu konuyu okuyanlar

underrated

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar kulaklıkla ilgili çok konu açtım biliyorum ama fikrinizi almak istedim umarım cevap verirsiniz.Sorum şu ben de şuan steelseries arctis 3 kulaklık var ses kalitesi ve rahatlık olarak memnunum fakat discorddaki arkadaşlarım mikrofondaki sesimin kötü geldiğini söyledi ben de bu durumdan rahatsız oldum içime kurt düştü yani.G230 u taktığımda ise sesimin iyi geldiğini söylediler kulaklığın çok eski olmasına rağmen ama sağ tarafından ses gelmiyor kulaklığın.İlk olarak anakartım eski olduğu için arctis 3 kötü ses verme gibi bir durumu olabilirmi ? çünkü g230 da eski bir kulaklık anakartımda eski olduğu için ikisi uyumlu çalışıyor olabilir.İkinci olarak sizce yeni bir g230 mu alıyım yeni kulaklığımı iade edip yoksa arctis 3 ve bozuk olan kulaklığımı birlikte mi kullanıyım ya da arctis 3 ü iade edip g230 u tamir ettiricek yer mi arıyım ? yeni g230 almayada korkuyorum çünkü logitech marka mouseum bozulmuştu kulaklıkta bozulunca soğudum markadan.Çok uzun oldu biliyorum ama lütfen yardım edin :/